Policisti izvērtēs pagājušo gadu 5

Gada pārskata sapulcē šodien, 21. janvārī, pulcējas Bauskas rajona Policijas pārvaldes darbinieki, informē rajona Policijas pārvaldes (RPP) priekšnieka palīdze Linda Zubāne.Par paveikto un iecerēm ziņos Bauskas RPP priekšnieks Dzintars Lenbergs. Sapulcē piedalīsies arī Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes priekšnieks, Zemgales reģiona vecākais Haralds Dauginovičs. Par finanšu stāvokli nozarē policisti cer ko vairāk uzzināt no Valsts policijas finanšu vadības biroja priekšnieka Ojāra Āboliņa. Sapulcē piedalīsies arī rajona virsprokurors Zintis Mickevičs.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

dace

Ai, viss man ir kārtībā, rīta scenārijs -ne tuvu aprakstītajam, bet internets ir obligāta darba sastāvdaļa un tikpat - www.zemgale.lv, www.dobele.lv,talsi.lv utt pa Latviju..nav jau nekāda naida un mērķa rakties.

pirms 12 gadiem, 2009.01.22 16:39

Ella

Kad es strādāju tur tā rinda jau bija , vai vēl tiešām tai nav pienācis gals. Poličiem, lai veicas darbā! Dace a tu negribi pastāstīt par saviem darba rezultātiem, ja darba laikā vari sēdēt intern.Kā dzīvot? Vai tad pirmo dienu dzīvo. Piecelies, nomazgājies, pabrokasto aizej uz darbu, iepērcies veikalā, baudi kultūru.Kāda Tev daļa ko darīs citi, ja nu vienīgais Tu esi vecmeita un Tev nav ne bērnu ne mīļotā cilvēka, kuriem uzmanību pievērst, tāpēc rocies pa citu dārziem?

pirms 12 gadiem, 2009.01.22 08:40

bazs

Policija noteikti strādās daudz labāk un ar lielāku atdevi, jo katrs policis saņems apmēram par 100 ls mazāku algu, tā kā pateicoties "gudrīšiem", iedzīvotāji var noteikti justies droši un aizsargāti, policistus redzēsiet arvien "biežāk" ielās, jo par "zolīdu"atalgojumu strādāt gribētāji būs arvien vairāk un samērā liela rinda jau tagad dzūzmējās pie policijas durvīm, tā kā uztraukumam nav pamata, par mums "rūpējas"valsts!

pirms 12 gadiem, 2009.01.21 23:21

dace

Par to, ka notiks-labi. lūdzu informējiet pēc tam arī par to, kāds ir rezultāts. Kā strādās tālāk,vai iedzīvotāji var justies droši un aizsargāti vai arī par to būs jārūpējas pašiem.Šī informācija ir nepieciešama.

pirms 12 gadiem, 2009.01.21 08:58

dace

Par to, ka notiks-labi. lūdzu informējiet pēc tam arī par to, kāds ir rezultāts. Kā strādās tālāk,vai iedzīvotāji var justies droši un aizsargāti vai arī par to būs jārūpējas pašiem.Šī informācija ir nepieciešama.

pirms 12 gadiem, 2009.01.21 08:56

Vietējās ziņas