Prasa atņemt pilsonību Anatolijam Žuravļovam 9

Naturalizācijas pārvalde Zemgales apgabaltiesā iesniegusi pieteikumu,lūdzot atņemt Latvijas pilsonību apvienības «Dzimtene» vadītāja un uzņēmēja Jurija Žuravļova tēvam baušķeniekam Anatolijam Žuravļovam, informē aģentūra LETA.Zemgales apgabaltiesa tiesvedību apturējusi. Tiesas kancelejas vadītāja Mārīte Černuho «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka tiek gaidīts lēmums no Rīgas Apgabaltiesas par kādu citu A. Žuravļova sūdzību. Rīgas Apgabaltiesā pirmdien, 14. janvārī, skatīja A. Žuravļova sūdzību par Centra rajona tiesas 2007. gada 30. augusta lēmumu, ar kuru atteikts atzīt Krievijas Smoļenskas apgabala Holm-Žirkovskas rajona tiesas spriedumu. Tiesneses palīdze Evi Redliha «Bauskas Dzīvi» informēja, ka apgabaltiesa atstājusi spēkā Rīgas pilsētas Centra rajona tiesas lēmumu. Apgabaltiesas lēmums nav pārsūdzams.A. Žuravļovs «Bauskas Dzīvei» paskaidroja, ka par savu pilsonības atzīšanu viņš tiesājas jau vairākus gadus: «Latvijas tiesas nevēlas atzīt Krievijā izsniegtos dokumentus par to, ka mani Krievijā savulaik adoptēja Latvijas pilsonis Maks Tenis. Uzskatu to par savu morālo pazemošanu, jo man tagad ir jānoliedz savs audžutēvs. Manuprāt, tā ir vēlme politiski izrēķināties ar maniem ģimenes locekļiem, kuri ir nepareizajā partijā. Dēlam pilsonību atņēma, viņš to ieguva no jauna naturalizējoties. Es uzskatu, ka mani manos gados tā vairs nevajadzētu pazemot.»Savulaik J. Žuravļovam tika atņemtas pilsonība par to, ka viņš bija iesniedzis viltotus dokumentus.Pašlaik tas iespējams arī A. Žuravļovam, jo arī viņa pilsonību pamatojušie dokumenti varētu tikt atzīti par viltotiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Dūja

Tad jau iznāk, ka veci cilvēki var strādāt tādas cūcības, kādas vien ienāk prātā! Varbūt ierakstām Satversmē - uz gados veciem cilvēkiem likumi neattiecas. Cik gadu robežu jūs iesakiet?

pirms 13 gadiem, 2008.01.18 10:04

Pilsonis.

Tiešam vai nevar likt miera skolotāju un cilvēku, kurš jau ir tādos gados, ka viņu jau jaliek mierā.

pirms 13 gadiem, 2008.01.18 08:55

Pilsonis

atnemt pilsoniibu un deporteet visus okupantus-taapat kaa deporteeja muusu sencus uz sibiiriju!!!

pirms 13 gadiem, 2008.01.17 22:11

cilvēks

Lieciet mierā godājamu un cienījamu skolotāju, viņš visu mūžu ir atdevis jaunatnes audzināšanai, viņš ir pirmais sporta skolas direktors, bija labs sporta vingrošanas pasniedzējs. Vai tiešām par dēlu grēkiem jānoniecina visa ģimene? tas jau izskatās pēc vajāšanas!

pirms 13 gadiem, 2008.01.17 17:12

Vietējās ziņas