Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Precizē apbūves ieceres Bauskā, Zaļajā ielā 1 11

Uzskatāmākas aprises ieguvis apbūves projekts Bauskā, Zaļajā ielā 1. Bauskas novada dome izsludinājusi detālā plānojuma publisko apspriešanu.

Būvdarbi Zaļajā ielā 1 ir vieni no vairākiem, kas šī gada sākumā sākās Bauskā. Remonts notika privātīpašumā Kalna ielā, jauna būve top nodegušās vietā Plūdoņa un Pasta ielas krustojumā. Detālā plānojuma publiskā apspriešana ļauj novērtēt, kas taps Zaļajā ielā 1.

«Zemesgabalā ir paredzēta mazstāvu apbūve. Jaunie īpašnieki vēlas to pielāgot darījumu zonai. Noteikumos ir rakstīts, ka ar pozitīvu iznākumu publiskai apspriešanai vai detālo plānojumu var pielāgot izmantošanas veidu, tāpēc izvēlējāmies iet šo ceļu,» informē Bauskas novada domes Būvvaldes vadītāja Dace Putna. Vajadzīgās atļaujas un piekrišana pārmaiņām saņemta no kaimiņiem. Tagad tās nodotas plašākas sabiedrības apspriešanai.

Detālajā plānojumā minēts, ka teritorijas plānoto apbūves un labiekārtojuma struktūru veidos divas divstāvu ēkas – esošā un jaunbūvējamā, kuru paredzēts izvietot zemes vienības aizmugurē. Paredzētā autonovietne, velosipēdu novietne, piebraucamie ceļi. Pēc divstāvu ēkas rekonstrukcijas tās pirmajā stāvā plānots izveidot skaistumkopšanas salonu, otrajā stāvā – biroju telpas. Jaunbūvējamā divstāvu ēkā tiks izvietota viesnīca un restorāns vai kafejnīca.

Publiskā apspriešana notiek no 1. oktobra līdz 23. oktobrim. Detālā plānojuma pirmās redakcijas publiskās apspriešanas sanāksme tiek rīkota 15. oktobrī Bauskas novada pašvaldības telpās. Plašāka informācija meklējama mājaslapā bauska.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

annika

loti patiikami, ka bauskaa buus atkal kas skaists!!! man patiik tas kiegelu noformeejums tai maajai, taads iisti retro. lai veicaas saimniekiem!!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 07:07

haha

kāds retro. tā reāli ir veca māja! :)

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 08:37

Uldis

Malači!
Prieks, ka ir vēl uzņēmīgi uzņēmēji, kas kaut ko būvē un atjauno! Būs vēl viena sakārtota vieta. Bauska pamazām atjaunojas un paliek aizvien skaistāka! Lai veicas ar ieceri!

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 08:05

kaspars

Galvenais lai kādam no Bauskas domes- Burta kalpiem nenoskauž.Tad Bauskā būtu par vienu sakoptu sētu vairāk.Lai veicas uzņēmējam.

pirms 6 gadiem, 2013.10.10 12:43

joņs

viesnīca un restorāns, ļoti" aktuāli "!!!

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 08:20

man patīk

tieši, tā, Bauskā vajadzētu kafejnīcas vai mazus restorāniņus. Vienas pašas Čuguna rozes ir par maz. Lielajā viesnīcā kaut kas ar mārketingu nav īsti kārtībā. Kaut kāda nolādēta vieta! Cilvēki neiet uz turieni. Rimi suši bārs - tāda pusdienas laika ieskrietuve. Kur vēl ir kur pasēdēt vakarā, iedzert kādu glāzīti un parunāt ar draugiem vai mīļoto cilvēku?

pirms 6 gadiem, 2013.10.06 12:31

patriots

Pilnīgi nepiekrītu, lai labāk rekonstruē vecās ēkas.

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 10:55

haha

durik, atkārtoju vēlreiz, tā ir veca māja, kurai ielikti jauni logi, jumts un salabota fasāde.

pirms 6 gadiem, 2013.10.04 17:20

Vietējās ziņas