Preses izdevumus abonē aizvien vairāk 7

Šomēnes Latvijā sākusies preses izdevumu abonēšana nākamajam, 2020. gadam. Tai skaitā var abonēt arī «Bauskas Dzīvi», turklāt abonēšanai līdz 25. oktobrim ir atlaide.

Pirmais apmeklētājs, kurš abonēja «Bauskas Dzīvi» nākamajam, 2020. gadam, bija baušķenieks Marģers Lācis. «Ir jāzina, kas rajonā notiek. Mani arī apmierina, ka katru nedēļu publicē aizgājējus – vecākiem ļaudīm tas jāzina. Arī sludinājumi ir svarīgi. Interesē saimnieciskā dzīve, celtniecība, ko Bauskā dara. Neizlasu visu, bet interesanti raksti vienmēr ir. Vismaz zini, kas notiek. Kā pensionāram laika ir diezgan, pašķiru, palasu. Pats savulaik aizrautīgi fotografēju, interesē arī stāsti par šo tēmu,» stāsta M. Lācis.

Laikraksts «Bauskas Dzīve» arī 2020. gadā sola būt īsts sarunbiedrs ģimenēm Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada lasītājiem. Avīze iznāk divas reizes nedēļā – otrdienās un piektdienās – krāsu drukā. Mūsdienu dinamiskajā interneta tehnoloģiju laikmetā avīze vairs nav operatīvais ziņu avots. Avīzes vadība uzsver, ka mūsdienu laikraksta mērķis ir sniegt atbildes un skaidrojumus, piedāvāt problēmu analīzi un palīdzēt dzīvot. Piektdienās laikraksts pie lasītājiem dodas kopā ar «Laimīgo programmu», kurā  plaša televīzijas, radio programma, pārraižu anotācijas, filmu apraksti un krustvārdu mīklas.

Līdz 25. oktobrim laikrakstu gadam var abonēt ar atlaidi – kopā ar «Laimīgo programmu» 75 eiro, bez pielikuma – 65 eiro. Ja laikrakstu abonē «Bauskas Dzīves» redakcijā, tad nav jāmaksā komisijas maksa par abonēšanu. Ja kādam ir vēlme maksāt vēl mazāk, var ierasties «Bauskas Dzīves» redakcijā pakaļ jaunajiem avīžu numuriem.

Izrādās, ka pēdējos gados pieaug preses izdevumu abonementu skaits. Gundega Vārpa, VAS «Latvijas Pasts» Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja, informē, ka 2019. gadā piegādes nodrošināšanai «Latvijas Pastā» saņemti 430 823 abonementi jeb par 18 139 abonementiem vairāk nekā 2018. gadam. Šogad «Latvijas Pastā» var abonēt 755 preses izdevumus. Abonēšanas katalogā iekļauto Latvijas izdevumu skaits šogad ir par deviņiem izdevumiem lielāks. Jau vairākus gadus abonēšanai piedāvāto izdevumu skaits aug. Tradicionālā abonēšanas kampaņa nākamajam gadam «Latvijas Pastā» sākas 2019. gada 1. oktobrī un turpināsies līdz pat gada noslēgumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Līga

ja tas tiešām būtu tā,tad liecinātu par atpalicību digitālajā laikmetā.

pirms gada, 2019.10.07 17:02

Robis

Nevajg domāt, ka tikai tu un citi jaunie dzīvo digitālajā laikmetā, ir arī citi cilvēki, kas lasa drukāto avīzi, kas aiz pieraduma, kas aiz tradīcijām. Jo iespējas iegūt informāciju paldies Dievam ir dažadas, katram piemērotas.Mūsu vecāki nesēž datoros un gudri nespiež bet viņi avīzi paņem rokās dienas beigās vai tad kad ir laiks palasīt. Nevajg visus bāzt vienā maisā.

pirms gada, 2019.10.07 17:53

piekrītu

Tuvojas abonēšanas laiks nākošajam gadam.Tikai tāpēc šāds virsraksts.

pirms gada, 2019.10.10 06:18

anna a

Nupat jau atgriežas vēlme dzīvot nesteidzoties. Neaulekšot pakaļ izmestajām mārketinga lamatām: sekojiet, lai bērni sakumpuši "nesēž" telefonā un nebojā redzi, mēģinot saburtot mazos burtiņus. Rodas darbs acu ārstiem, fizioterapeitiem, sporta dakteriem, aptiekām, psihologiem ut.t. Modernā verdzība, kur, iemānīti modernajā pasaulē, kas noliedzot avīzi, grāmatu,kļūstam par barotni patēriņam: lielveikaliem, bankām, aptiekām. Mūsu senči bija daudz tuvāk dabai, dzīvoja saskaņā ar to, bet visu paspēja bez automobiļiem, skrejriteņiem, mobilajiem sakariem, kafijas automātiem, veļas mašīnām. Taču saskarsmē bija sirsnīgāki, redzēja viens otru, satikās, parunājās. Dzīvojot lēnām un ar baudu, izjust tuvāko varam tikai saskarsmē, nevis ar mobilo rokās.

pirms gada, 2019.10.07 20:17

P

Lavīnu apturēt nav iespējams.

pirms gada, 2019.10.07 21:36

Vietējās ziņas