Privātīpašumā apzāģē apstādījumus (+video) 13

Bauskā, Krasta ielā, iedzīvotāja Anita Circene ir gatava protestēt dažādos veidos pret kādas personas vai uzņēmuma patvaļu - apstādījumu apzāģēšanu pie viņas mājas. «Bauskas Dzīvei» A. Circene pastāstīja, ka 19. augusta pēcpusdienā pie savas vasaras mājas atradusi nozāģētus ceriņu zarus un dekoratīvo velnarutku. Vienā pusē ceļam darbi veikti uz pašvaldības zemes, bet otrā pusē apzāģēti privātīpašumā esošie krūmi.  «Vienmēr kopu krūmus, lai tie neaugtu uz ceļa. Speciāli atsēju, lai netraucētu. Man patīk, kad cilvēki iet garām un priecājas, ka izskatās skaisti. Šeit nav viegli - nāk zagļi un sit mājai logus, bet krūmi palīdz nosegt mājas sienu. Tagad kāds apzāģējis krūmus. Nedaudz tālāk ir akācijas, kārkli - tur nekas nav aiztikts,» stāsta īpašniece. Uzreiz avīzei nav zvanījusi - mēģinājusi pati noskaidrot, kura iestāde devusi rīkojumu krūmus apzāģēt. Neviens neesot vainu uzņēmies, un arī «Bauskas Dzīvei» pašvaldības uzņēmumi apstiprināja, ka darbus Krasta ielā neviens nav veicis. Bauskas novada sabiedriskās kārtības nodaļas sabiedriskās kārtības sardze Irīna Mincenberga pastāstīja, ka ir dažādi iemesli, kāpēc tiek apgriezti krūmi, tomēr parasti tam esot nepieciešama atļauja vai darbu saskaņošana. Viņa aicināja A. Circeni uzrakstīt iesniegumu, lai varētu šo atgadījumu izmeklēt. Tad par to varēšot pateikt ko vairāk. Nozāģētie zari tika atstāti pretim mājai. Pirmdienas rītā kāds tos pārmetis otrā ceļa pusē privātīpašumā. A. Circene ir izmisumā: «Vai man nav tiesību baudīt to skaistumu, kuru es sakopju?» Nesavāktos zarus viņa ir gatava atstāt uz ceļa, līdz tiks noskaidrots, kas veica šos darbus un ar kādu mērķi. Ņemot vērā, ka uz ceļa stāv aizlieguma zīme «Braukt aizliegts», kas nozīmē, ka pa to pārvietojas tikai kājāmgājēji un personas ar automašīnām, kuras dzīvo šajā ielā, nav skaidrs, kam krūmi varēja traucēt.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

shnee

Varbūt darbonis nevarēja zālespļāvēju novaldīt, ierāva ceriņos!!! Nu ta...

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 23:55

kāds varbūt vienkārši ienīst bankas un tā izrāda savu nepatiku

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 19:26

Valfrīds

Man ir līdzīgi kā Jānim. Man kaimiņa suns rītos vakaros un arī dienasvidū nāk un mīž uz manas mašīnas riepām. Saku kaimiņam, lai savāc savu suni, lai pasaka savam suņam lai tas mīž viņam kurpē. Nē, viņš tā nevarot, sunim patīkot *** uz manas mašīnas riepām, jo tās redz esot pārāk glaunas (Michelin) Ko lai daru?? Mainīt riepas? Iegādāties suni un iedresēt viņu, lai mīž uz kaimiņa Goodjēranēm?? Ko man darīt?!!!!

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 19:12

Jānis, kurš Jurim kaimiņos

man arī kaimiņš dara pāri -- ik vakaru un dažreiz arī no rītiem caur drāšu žoga sētu čurā manā zemē. Kāpēc man neviens nenāk palīgā? Varētu kādu specvienību atsūtīt, lai tam čurātājam sasien pincīti mezglā, ja protokolu rakstīt nevar

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 17:34

šobrīd mani gāna apdzērušies kaimiņi, bet man nav kam lūgt palīdzību šajā pilsētā.

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 15:52

...

Mūsu mājā arī uzdzīvo dzērāji. Viņi mūsu pilsētā ir varoņi, jo pašvaldības policija nav tiesīga protokolu uzrakstīt. Ciemiņi no citām Latvijas pilsētām nesaprot mūsu nevarību.

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 15:49

Kādi tur brīnumi - drausmas, kas tur notiek brīvdienās. Un tā zīme laikam tāpat skaistumam stāv, jo iereibušiem braucējiem tā netraucē pārvietoties pa šo ielu, lai izvairītos no CP.
Un vispār - Bauska ir viena "pozitīva" pilsēta.

pirms 9 gadiem, 2011.08.23 02:42

sardze?

Kas tas tāds-sardze? Naktis ari ir sardze pilsētā,jeb tikai darba dienā,darba laikā?Kāda velna pēc mums vajag liekēžus!?

pirms 9 gadiem, 2011.08.22 21:47

eu

bauska sāk pārvērsties, par bandītu, zagļu, un dzērāju pilsētu? KAS NOTIEK? JOHAIDIIII???

pirms 9 gadiem, 2011.08.22 21:31

Hi hi hi !

Par kārtību tie stāv uz vakts,
Vai diena tā,vai nakts -
Par nozāģēto velnarutka lakstu
Tiks vairāk teikts,kad saņems rakstu.

pirms 9 gadiem, 2011.08.22 16:46

Vietējās ziņas