Probācijas dienests klientus gaida jaunās telpās 2

Valsts probācijas dienesta (VPD) Bauskas struktūrvienības klienti tiek gaidīti jaunās telpās – Valsts ieņēmumu dienesta ēkas vienā spārnā, līdzās grāmatu veikalam. Līdz ar to vēl viena iestāde pametusi Bauskas vecpilsētu.

Telpu svinīgajā atklāšanas reizē piektdien, 20. decembrī, Bauskā bija ieradies VPD vadītājs Mihails Papsujevičs, kurš savulaik bijis Bauskas struktūrvienības vadītājs. Pašreizējā Bauskas kolektīvā viņš uzteic minimālo kadru mainību, te strādā darbinieki ar gadiem krātu pieredzi. Laba baušķeniekiem ir sadarbība ar tiesu, prokuratūru, arī ieslodzījuma vietu Vecumniekos. Atbalstu probācijas dienestam sniedz vietējās pašvaldības.

VPD kolektīvu Bauskā kopš 2010. gada vada Edīte Mārtinsone. Viņa dienestā strādā septīto gadu. Kopš 2005. gada vecākais referents ir Ēriks Beitelis. Par jaunajām telpām viņš teic, ka tās esot ērtas, gaišas, arī funkcionāli piemērotākas darbam ar klientiem. Darbs probācijas dienestā Ērikam patīk, jo tas nav vienveidīgs, ikreiz nākas risināt citādākas problēmas. Gandarījumu rada iespēja klientu dzīvē ienest pozitīvas pārmaiņas.

VPD Bauskas teritoriālā struktūrvienība izveidota 2003. gadā. Sākumā tajā strādāja tikai viens darbinieks – vadītājs. Tagad Bauskas struktūrvienībā ir astoņi darbinieki, viņu klientu loks ir ap 130 iedzīvotāju.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Labi dzīvojam

Uz 130 klientiem 8 darbinieki, katram 16 , ko tad tie 8 darbinieki īsti dara, kāds viņu pienākumu loks , to tā īsti tomēr nesaprotu. Klāt taču nesēd un aiz rokas nevadā, uzrauga taču policija un kontrolē.

pirms 6 gadiem, 2013.12.23 17:41

Baltkrievs ...

Kada tev tur dalja , skaties labak pats sevi ko tu dari darba ...

pirms 6 gadiem, 2013.12.25 15:42

Vietējās ziņas