Protests nebijis veltīgs 8

Saeima likumprojekta «Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likums» trešo, galīgo lasījumu pārcēla no vakardienas, 11. decembra, uz 18. decembri.Tā rakstīts 11. decembra sēdes darba kārtībā, kas publicēta likumdevēja interneta vietnē www.saeima.lv . Tā noticis, jo Saeima skatīja ekonomikas stabilizācijas plānu un tā pavadošos dokumentus. Sēde ieilga pāri pusnaktij, ziņo LETA. Īslīces pagasta padomes priekšsēdētāja Vera Purmale uzskata, ka dalība piketā pie Saeimas vakar nebija veltīga un paustais viedoklis ir uzklausīts: «Pilnīgi laba izjūta un pozitīvas emocijas. Izdevās parunāties ar pozīcijas deputātiem no Zaļo un zemnieku savienības, kā arī opozīcijas. Mēs neesam pret reformu, bet par brīvprātības principu.» Vadītāja atļāvusies tautas priekšstāvjiem atgādināt pagājušo Saeimas vēlēšanu rezultātus, proti, ka īslīcieši visvairāk balsu atdeva Tautas partijai un Jaunajam laikam. Pašlaik tās neiestājoties par vēlētāju interesēm.«Padzīvosim atsevišķi. Varbūt pievienosimies Rundāles novadam, kas ir jaunveidojamo pašvaldību kartē akceptēts. Manuprāt, lauku pagastiem labāk būt kopā. Bauska atrodas starp divām upēm, pilsēta var attīstīties bijušā lidlauka virzienā Ceraukstes pagastā. Tas un Brunavas pagasts paši grib pievienoties Bauskai.Manuprāt, Bauskas novadā vairs nebūs pašreizējās attieksmes pret mūsu cilvēkiem, nodokļu maksātājiem. Varbūt Īslīci lielajā jaunveidojamā pašvaldībā pārstāvēs viens deputāts. Viņš var saslimt un tad nolems, ka Īslīce ir bagāta, var pagaidīt uzlabojumus divus, trīs gadus,» zaudējumus prognozēja priekšsēdētāja. 18. decembrī uz Saeimu vietējās varas pārstāvji nedosies.Likumdevēja mājaslapā var arī izlasīt Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas sagatavoto likumprojektu un 202 priekšlikumus, kā arī apskatīt novadu karti.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

bb

...ak, cilvēciņi, kur tāds naids rodas, ka var rakstīt tik indīgas piezīmes? Pajautā sev ko Tu pats esi izdarījis, droši vien pat savu durvju priekšu neesi nokopis. Kas gan Tavus bērnus vadās uz skolu, ja nebūs pagasta, kas dos pabalstus Taviem vecākiem, utt... Nebūs tik labi lielajā kolhozā, Tu vienkārši dzīvosi nomalē ar visām no tā izrietošajām sekām.Un vēl, kas, kāpēc tik ļoti tiek skausti pašvaldības darbinieki? Man šķiet, ka Jums visiem vajadzēja bērnībā un jaunībā iet skolā, apgūt zināšanas un tad jau pašiem būtu iespēja pretendēt uz darbu pašvaldībā, vai kādā citā sev piemērotā darbā.

pirms 12 gadiem, 2008.12.15 09:04

Trallalā

Var jau būt, ka būs vēl sliktāk, bet arī bez reformas nekā laba nav. Pagasta darbinieki paliek arvien ciniskāki,nekaunīgāki, sūdzās, ka nav naudas palīdzībai parastajiem iedzīvotājiem, un ka tas vispār nav viņu pienākums, bet pašiem ekskluzīvām ekskursijām ir nauda, tas nekas ka mēs uzturam viņus ar savu nodokļu naudu.Es tā īsti nevaru saprast, kas ir viņu pienākums, iekasēt nodokļus? Varbūt kādam arī ir vajadzīga tā pašvaldība te uz vietas, es piemēram to vajadzību neesmu izjutusi, jo palīdzība man atteikta, nodokļus varu samaksāt arī Bauskā.Tad iznāk , ka mēs maksājam nodokļus, lai viņus uzturētu,un viņu pienākums ir tikai mūs apdīrāt. Tad patiesībā mums ir vienalga no kā mums nelabi metas, vai ar reformu, vai bez reformas, tāpat neviens mūsu vēlmēs neieklausās.

pirms 12 gadiem, 2008.12.14 15:22

:P

Nonāksiet ar savu reformu anālajā atverē, pēc tam jau pa vēlu būs ņaudēt, paldies tiem cilvēkiem kas piedalās piketos un domā reāli par nākotni

pirms 12 gadiem, 2008.12.14 10:52

Trallalā

Zinu tikai vienu, ka vietējie, kas cīnās pret reformu, gan augstie kungi, kas it kā ir par reformu, dzīvo "roka roku mazgā", nekādu domstarpību patiesībā viņiem nav, to zinu no personīgās pieredzes. Vienīgais secinājums no tā visa, ka tas ir kārtējais teijāters, pēc scenārija visā valstī, tas viss ir saistīts augšai ar finansēm, bet vietējiem - ar siltajām vietiņām. Mūziku šoreiz pasūta augša, apmaiņai pret siltajām vietiņām, lai mēs muļķīši vēl ietu piketēt priekš viņiem.

pirms 12 gadiem, 2008.12.13 22:44

Netija

Piekrītu komentētājiem par 100%.Raustās vietējie pašvaldību (ne)darboņi-siles nebūs.

pirms 12 gadiem, 2008.12.13 21:47

po

da mums pie vienas vietas jūsu reforma tādi paši vēži vien esat kā valdībā- lepno automašīnu pircēji un pieredzes braucienos braucēji

pirms 12 gadiem, 2008.12.12 18:34

Watsons

Oho, tagad pat Rundālei Īslīce būtu ar mieru pievienoties, ka tik ne Bauskai! :))))) Ko tad agrāk ar Gailīšiem vai Rundāli nevienojāties, kad deva tādu iespēju? Būtu gan Ls 400 000 dabūjuši, gan miers būtu mājās!

pirms 12 gadiem, 2008.12.12 17:26

neitrāla

Re kā uztraucas pagastu baroniņi un musina daļu tautas, sak -lielajos novados būšot sliktāk. Plakāts "Labāk 1. pagastā nekā pēdējais novadā" jau parāda īstos bailīgos , kas dreb par savu silto vietiņu .Daži tomēr uzskata, ka viņiem vajag vairāk. Ko tur runāt. Visur cilvēka īstā daba parādās.

pirms 12 gadiem, 2008.12.12 16:49

Vietējās ziņas