Pusaudzis Iecavas novadā norij piespraudi

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 24. februāra līdz 1. martam, steigušies palīdzēt 80 reizes, 13 gadījumos konstatētas traumas, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.
Bauskas novada Īslīces pagastā 26. februārī 40 gadus vecam vīrietim, nodarbojoties ar zāģēšanas darbiem, uz galvas uzkritis koks. Apmierinošā stāvoklī viņš stacionēts ar galvas smadzeņu satricinājumu un redzes traucējumiem.

Savukārt Iecavas novadā 27. februārī 13 gadus vecs pusaudzis norijis piespraudi ar adatu. Ar svešķermeni kuņģa-zarnu traktā nogādāts slimnīcā.
NMPD dienests aicina ievērot higiēnu, lai izvairītos no vīrusiem, tomēr panikai neesot pamata.

Kā minēts jaunākajā, 2. marta, Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā redzamajā ziņojumā par «Covid-19» jeb koronavīrusa infekciju, pēdējā diennaktī izmeklēti 17 pacienti, lai noteiktu «Covid-19», visi rezultāti negatīvi. Līdz 2. martam izmeklēti 114 pacienti. 

Slimību profilakses un kontroles centrs turpina sekot epidemioloģiskās situācijas attīstībai un veiktajiem pasākumiem saistībā ar jaunā koronavīrusa izraisīto uzliesmojumu. Pašlaik Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar jauno koronavīrusu.
Kopumā pasaulē no 2019. gada 31. decembra līdz šī gada 1. martam ziņots par 87 024 laboratoriski apstiprinātiem saslimšanas gadījumiem, ko izraisīja koronavīruss. 2979 pacienti ar nopietnām blakusslimībām ir miruši.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas