Pusstundas laikā uz A-7 avarējuši pieci auto 32

Vairākas stundas satiksme bija apgrūtināta uz ceļa A-7 piektdien, 18. jūlijā. Motociklista un stirnas sadursme uz ceļa pie Codes pagasta un Iecavas novada robežas notika plkst. 10.40. Drīz vien šajā vietā sadūrās vai tika bojātas vēl piecas mašīnas. Autoplūsma negadījuma vietā bija apgrūtināta vēl ap plkst. 13. «Bauskas Dzīve», ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka negadījumā cietis motocikla vadītājs no Igaunijas, kuram Bauskas slimnīcā sniegta medicīniskā palīdzība. Citiem negadījumā iesaistītajiem ir viegli miesas bojājumi, sasitumi. Notikušo atstāsta motocikla vadītājs no Igaunijas Rolands. Trijatā braukuši no ceļojuma pa Ukrainu, manījuši, ka netālu no ceļa labības laukā lēkā stirnas. Pēkšņi viens no dzīvniekiem strauji tuvojies ceļam. Rolands pa rāciju zvanījis priekšā braucošajam Laurijam, lai uzmanās. «Labi, ka viņš strauji sabremzēja, sadursme ar dzīvnieku notika pie krietni samazināta ātruma. Laurijs nokrita, nedaudz bija sasities, bojāts motocikls. Mēs lūdzām palīdzību, no Bauskas ieradās mediķi, piebrauca arī policijas auto,» tā Rolands.Brīdī, kad policists, apstājies ceļa malā, kāpa no auto, mašīnas durvīs ietriecās garām braucošais automobilis BMW. Par laimi, policists nebija vēl izkāpis, viņš saņēma triecienu, bet nopietnākus miesas bojājumus neguva. Izrādās, BMW ceļa malā stāvošajam policijas automobilim virsū uztrieca tam garām braucošais sarkanas krāsas «Fiat» markas automobilis ar Lietuvas Republikas numuru. Automobiļiem sadursmē lidojot, viena no mašīnām aizskāra un bojāja piebraukušo mediķu mašīnu, kā arī pretim braucošo automobili «Hyundai». Kārtībnieks Aldonis Buls, kuru «Bauskas Dzīve» sastapa notikuma vietā formējot dokumentus, atzina, ka ļoti pārgalvīgi rīkojies sarkanā automobiļa vadītājs, kurš veicis dubulto apdzīšanu. To pašu apgalvo arī Rolands no Igaunijas: «Šoferim vajadzēja pamanīt, ka te ar ieslēgtiem mirgojošiem bākuguņiem stāv mediķu, policijas auto. Vajadzēja taču piebremzēt, nevis uzņemt ātrumu un dzīties garām.»  Bauskas rajona Policijas pārvaldes Ceļu policijas priekšnieks Aleksandrs Sidorčiks pēc pirmatnējās notikuma vietas apskates atzina, ka sākotnējā avārijas vaininiece bijusi stirna, taču pienācīgi apstākļus uz brauktuves nebija izvērtējuši arī BMW un «Fiat» vadītāji. «Labi, ka nopietnas traumas neguva policists, diemžēl auto nāksies remontēt,» tā A. Sidročiks.Notikuma vietā ieradās arī ugunsdzēsēji, kuri novilka no ceļa sasisto automobili «Fiat», kā arī nomazgāja brauktuvi.

Pievieno komentāru

Komentāri 32

SALĀTS

tiešām kārtībnieka kungs varētu pa pilsētu brīvdienas vakaros padežūrēt!piemēram mēs salātu ielas 33 iedzivotāji piektdienas,sestdienas un svētdienas naktīs visspār nevaram gulēt jo uz soliņa jauniešu bariņi tusējās,bļauj kā mežā un rupji lamājās.tagad vasara cilvēkiem logi vaļā,mazi bērni un pensionāri dzīvo.un pamēģini tik kaut ko pateikt viņiem!!varētu braukāt un savākt tādus un sodītu viņus par miera traucēšanu!valstij būtu baigā peļņa!rīgā aiztur ja pa ielu ar alus pudeli iet un smēķē neatļautajās vietās.tur izkatās ka policija strādā.

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 20:44

Semirs

Izrādās, (pārgalvīgo BMW) ceļa malā stāvošajam policijas automobilim virsū uztrieca tam garām braucošais ( IDIOTS sarkanas krāsas «Fiat» markas automobilis ar Lietuvas Republikas numuru).
()-labojumi
Domājams, kad normālie auto vadītāji to šos labojumus sapratīs bez komentāriem, bet ja nepieciešams izteikšos skaidrāk.
Komentāros lasīju par "RIMI" laukumu. Kuri tad tur deldē tās riepas, vairāk vai mazāk (pārgalvīgo BMW)īpašnieki. Kapēc? Nav ko darīt. Vai tad viņi zina kā ir pelnīt naudu? Nē. Tētiņš gan jau nopirs tās riepas. Man nav žēl lai tik deldē, bet ir jāsaprot kur to var darīt un kur nē. Lai brauc deldēt uz veco hipodromu. Kapēc tur nebrauc. Grants seguma ceļš. Mašīnas noputēs, jā un skatītāju būs mazāk, it kā tā kaucošās skaņas baigi nu kādu interesē. 6-gus puikiņus gan interesētu. Tas vis saucās JĀPAZĪMĒJĀS.
uztrieca tam garām braucošais ( IDIOTS sarkanas krāsas «Fiat» markas automobilis ar Lietuvas Republikas numuru). Pasakiet kurš leitis latvijā normāli brauc? Ik pa reizei snāk aizbraukt pie viņiem iepirkties. Salīdzināt nevar. Redz tur bail no sodiem, jo sods par šāda rakstura pārkāpumu pielīdzināms 3x lielāks par Latvijā pieņemtiem. Ir bijušas vairākas reizes redzēt tādas avāriju situācijas ka tīri vai gribās satikt to muļķi un iedot štangā. Negribu lielīties bet vidēji braucu pa A-7 ar ātrumu no 95- apsteigšanas vai apdzīšanaslaikā 105..110 km/h. Tātad neesmu svētais jo ar šo 105..110 km/h jau pārkāpjus Ceļu satiksmes noteikumus ko es apzinos. Ja braucot ar ātrumu 100km/h pa A-7 LEITIS ar savu auto traucas man garām neredzot, ka prētī nāk mūsu paša AIPA lielais buss, kuram nu jābrauc pa nomali, ka putekļi vien pa gaisu. (Posms nebija ar paplašināto joslu, tas bija aiz vecās Codes Rīgas virzienā). Arī es protams sabremzēju.
Secinājumi: Es sabremzēju AIPS brauc pa nomali, LEITIS KĀ BRAUCA TĀ AIZBRAUCA. Es turpinu braukt mājās, paldies Dievam AIPS turpina ierasto maršrutu uz Rīgu.
BET KAS NOTIKTU TAD JA LIELAJAM AUTOBUSAM BŪTU SĀKUSIES KĀDA SĀNSLĪDE UN AVARĒTU, KURĀ IESPĒJAMS BŪTU BRAUCIS KĀDS NO MŪSU RAJONA IEDZĪVOTĀJA TUVINIEKIEM VAI DRAUGIEM????
KURŠ TAD BŪTU VAINĪGAIS.
Ar tādu ātrumu kādā LEITIS aizbrauca kamēr atbrauktu visa nepieciešamās palīdzības LEITIS jau būtu pāri robežai.
LABI KA TĀ NENOTIKA.

pirms 12 gadiem, 2008.07.23 11:27

666

Bulam,jau patiik pateelot"Kobra 11",itkā būtu lieceļu policija!!!

pirms 12 gadiem, 2008.07.22 08:52

oi

Tad jau laikam viņš kā Zatlers - Pateicību cienītājs - aplokšņu vīriņš - jo deklarācijā nekas bez darba domē un pensijas neparādās, bet uzkrājumi un saistības deklarācijā nepajokam. Nu nav kārtības nav!

pirms 12 gadiem, 2008.07.22 07:32

es

kā BULS ķā pilsētas kŗtībnieks var strādāt ceļa policijā?????

pirms 12 gadiem, 2008.07.20 23:14

Kad rakstīju pirmo komentāru nebiju paskatījies foto bildes, vai kādam ir ko iebilst manam iepriekšējam komentāram, kurš bija vainīgs...

pirms 12 gadiem, 2008.07.20 10:41

margrietiņa

Pie vainas ir policista mašīna, paskatieties kā viņi brauc, viņiem satiksmes noteikumi ir pie vienas vietas, jo viņi jau vienmēr steidzas darba darīšanās, ne ātrumi jāievēro, ne gaismas jāieslēdz, ne drošības jostas jālieto, apstājas pēkšņi kur pagadās nbeparādot pagrieziena gaismas, un šis gadījums arī to pierāda, ka kārtību ievērotājs braucis ar ātrumu, pēkšni bremzējis, noteikti nav parādijis pagriezienu( kā tas notiek bieži) un apstājies viņš ceļa malā arī noteikti nebija, jo policisti apstājas arī uz braucamās joslas. Žēl ka cieta tik daudz mašīnas un cilvēkiem kārtējie kreņķi.

pirms 12 gadiem, 2008.07.20 10:37

margrietiņa

Pie vainas ir policista mašīna, paskatieties kā viņi brauc, viņiem satiksmes noteikumi ir pie vienas vietas, jo viņi jau vienmēr steidzas darba darīšanās, ne ātrumi jāievēro, ne gaismas jāieslēdz, ne drošības jostas jālieto, apstājas pēkšņi kur pagadās nbeparādot pagrieziena gaismas, un šis gadījums arī to pierāda, ka kārtību ievērotājs braucis ar ātrumu, pēkšni bremzējis, noteikti nav parādijis pagriezienu( kā tas notiek bieži) un apstājies viņš ceļa malā arī noteikti nebija, jo policisti apstājas arī uz braucamās joslas. Žēl ka cieta tik daudz mašīnas un cilvēkiem kārtējie kreņķi.

pirms 12 gadiem, 2008.07.20 10:36

dred

vovo
Lai kartiibnieks paskatas uz kartibu , kada ir musu pilsetaa vakaros..... un tad lai brauc pa rajonu.
Nevar vecis pilseta kartibu iecviest, bet šhamejais jau pa rajonu kartibu taisa! :D
smiekligi.!


P.s. labi, ka neviens neguva nopietnus savainojumus, cik noprotu!

pirms 12 gadiem, 2008.07.19 20:29

gangsta

da bullam vispar vajag atnemt ma6inu un likt staigat ar kajam un slaucit ielas !

pirms 12 gadiem, 2008.07.19 13:31

KNABs

Deklarācijas veids:Kārtējā gada deklarācija -par 2007.gadu
Vārds uzvārds: ALDONIS BULS
Darbavieta: 'BAUSKAS PILSĒTAS DOME'
Amats: Kārtībnieks
Iesniegta VID:17.03.2008
Vieglā automašīna Volvo 580 2000 2007

6. Deklarācijas iesniedzēja skaidrās un bezskaidrās naudas uzkrājumi:
45000,00 EUR Četrdesmit pieci tūkstoši Eiro 00
Bezkaidrās naudas uzkrājuma summa:
8000,00 EUR

7. Visi deklarācijas iesniedzēja iepriekšējā gadā gūtie ienākumi, piemēram, darba alga, piemaksas pie darba algas, prēmijas, honorāri, ienākumi no saimnieciskās un komercdarbības, apdrošināšanas izmaksas, kompensācijas, ienākumi no kustamās un nekustamās mantas realizācijas un nomas (īres), laimesti un dividendes, mantojumi, dāvinājumi un citi ienākumiIenākumu gūšanas vieta (avots) – juridiskās personas nosaukums, reģistrācijas numurs komercreģistrā un juridiskā adrese; fiziskās personas vārds un uzvārds Ienākumu veids Summa Valūta
'BAUSKAS PILSĒTAS DOME', 90000056785, Latvija, Bauska, Uzvaras 6 darba alga 6444,83 LVL
'VSAA (BUDŽETA MAKSĀJUMI)', 90001024113, Latvija, Rīga, Lāčplēša 70a Pensija 1350,00 LVL

8. Deklarācijas iesniedzēja
kredītsaistības 85800,00 EUR
automašīnas iegāde 10000,00 EUR

9. Deklarācijas iesniedzēja parādsaistības:
85800,00 EUR

Un kas ir interesanti, - 2005. un 2006.gados .. - dzīvojis no rokas mutē .. tikai aldziņa.
Ne uzkrājumu ne kredītu.. Interesanti gan!

pirms 12 gadiem, 2008.07.19 11:36

milicis

tiem kas nezinaji, aldonis par celju policistu strada jau labu laicinju.

pirms 12 gadiem, 2008.07.19 08:41

oi

Nē nu sitais Kārtībnieks pie kārtības jāsauc .. Lai papīrus smērē Rimi laukumā vai pilsētas parkos un zālājos, nevis pa šosejām stirnas dzenā

pirms 12 gadiem, 2008.07.19 00:22

bezmiegs

lai Buls paskataas,kas vakaros notiek pie rimi laukuma,riepas vien kuup,rallijs katru nakti, neiznu vai tur stirnas ganaas vai zakji leekaa

pirms 12 gadiem, 2008.07.18 23:09

žuks

nu ja stirna būtu vēl dzīva, tad viņu varētu sodīt par ceļa šķēršošanu neatļautā vietā....ar trīs latu naudas sodu...

pirms 12 gadiem, 2008.07.18 20:17

Papa

Labākais: par vainīgo atzīta stirna :))) Bet nu stulbi tie braucēji, kas apdzen šādās vietās. Un vēl dubultā apdzīšana?! Paņemt vienreiz kārtīgi pie dziesmas šādus nahalus, lai būtu mācība. A te: stirna vainīga...

pirms 12 gadiem, 2008.07.18 18:38

ups

Upss! Nu ir skaidrs, kas izraisīja tās sadursmes .. Bet beigsies jau viss atkal ar to, ka Busiņa vadītājs būs vainīgs. Ha!

pirms 12 gadiem, 2008.07.18 17:50

Vietējās ziņas