PVD par nelikumīgu gaļas tirdzniecību SIA «Bauskas skārnis» piemēro 1200 eiro naudas sodu 7

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) mūspuses uzņēmumam SIA «Bauskas skārnis», kas jūnija sākumā  tika pieķerts nelikumīgā svaigas gaļas tirdzniecībā Jelgavā un gaļas sadalē Jauncodē, piemērojis  1200 eiro naudas sodu, portāls noskaidroja dienestā.

PVD Dienvidzemgales pārvaldes vadītājs Jānis Grosbārdis  pastāstīja, ka uzņēmums ir  spēris soli legālai darbībai un 26. jūnijā dienestā reģistrējis mobilo tirdzniecības vietu.  PVD tuvākajā laika veiks pārbaudi, kas ļaušot secināt, vai pēc reģistrācijas pieteikuma iesniegšanas PVD SIA «Bauskas skārnis» ievēro augsta riska pārtikas tirdzniecības nosacījumus.

SIA «Bauskas skārnis» īpašniece Inese Jakubone apliecināja, ka ar PVD lēmumu ir iepazinusies un tuvākajā laikā to gatavojas pārsūdzēt.

Jau ziņojām, ka jūnijā sociālajā tīklā «Facebook» PVD  vērību piesaistīja aizdomīgs sludinājums. Tā saturs vēstīja, ka tiek piedāvāts iegādāties cūkgaļu, kura iegūta no piemājas saimniecībā audzētiem rukšiem, barotiem ar dārza labumiem. Apzinoties, ka šādu saimniecību, kuras kaut ko tādu var nodrošināt, ir ļoti maz, dienests nolēma veikt pārbaudi, veicot kontrolpirkumu.

Sazinoties ar pārdevēju, 3. jūnijā  cūkgaļa tika piegādāta uz Jelgavu, Rīgas ielu 1. PVD inspektori  atklājuši, ka transportlīdzeklī antisanitāros apstākļos atradušies 672 kilogrami cūkgaļas un vairāk nekā 50 kilogramu nezināmas izcelsmes putnu gaļas. Noskaidrojies, ka gaļu izplata Rundāles novada uzņēmums SIA «Bauskas skārnis», kas nav reģistrējis savu darbību PVD, tātad rūpalu veicis nelegāli. Par pārkāpumu ierosināta administratīvā lietvedība.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

vetārsts

Atņēma gaļu nabaga cietējiem un vel uzlika sodu brīvpuzdienu virtuvei kur taisnība.

pirms 12 mēnešiem, 2020.07.04 14:29

Vakars

Pvd izpuļķēja, kamēr uzņēmēja pārsūdzēs, šis lēmums nonāks pie tiesu izpildītāja un kļūs par daudziem simtiem eiro lielāks, jo pārsūdzēt var tam pašam ierēdnītim, kurš lēmumu pieņēma. Tā,ka pēc pāris mēnešiem uzņēmumam būs bloķēts konts, un ja vēl vid kko uzliek par kvīts nedošan pircējam...

pirms 12 mēnešiem, 2020.07.04 23:16

Elvita

PVD ir sajucis prātā ar visu Grosbārdi priekšā...

pirms 12 mēnešiem, 2020.07.05 09:08

Kok

Un visi citi visu dara likumīgi? Citi pažobeles ražotāji tepat Bauskā dara visu likumīgi? Točkas tirgo likumīgi šmigu un narķi? Cirks!

pirms 12 mēnešiem, 2020.07.07 12:17

Janis

Hallooooo, Jus laikam nelasijat iepriekšejo rakstu , kur bija redzsmas ari bildes ka tika vadata galja un kur glabata- pilnigs čau, šaubos ka ipašniece to pašu galju baroja saviem berniem un radiem. Man ari pofik butu ja tiktu tirgota galja neoficiali- BET ar visam sanitarijam!!!!!! un protams bez ***anas ka cicinja audzeta te pat ????. Sods ir atbilstošs parkapumam, a parsudzet vinja var sapniti, realitate tam nav pamata. Ir vainigs- ir sods. Parsudzet var ja notika netaisniba vai parkapums, šaja situacija viss bija korekti no PVD, ne nu ir varians ja Inesite uzskata ka sods ir pa mazu un vinja ir pelnijusi lielaku sodu ????????

pirms 12 mēnešiem, 2020.07.07 20:10

Cik

klases esi beidzis? Neviens Tev neliek pirkt no Inesites.

pirms 12 mēnešiem, 2020.07.08 14:28

Janis

Vairāk par Tevi Inesīt :D , un atšķirība no Tevis nevienu neap***šu :D :D :D

pirms 11 mēnešiem, 2020.07.14 14:20

Vietējās ziņas