Radio SWH 28. dzimšanas dienu svinēs arī Bauskā

10.maija rītā «Radio SWH» jeb tautā dēvētā «Oranžā rādžiņa» mobilā studija piestās Bauskā, lai svinētu savu 28 gadu dzimšanas dienu kopā ar baušķeniekiem un topošā, apvienotā Bauskas novada iedzīvotājiem, portālu informēja a/s «Radio SWH» mārketinga nodaļas vadītājs Eduards Cers.

Viņš pastāstīja, ka «Radio SWH» jubilejas pilsētu un novadu izziņas tūres laikā tiks apciemotas dažādas pilsētas un novadi, iepazīstot to sniegtās iespējas, skaisto dabu un pats svarīgākais -–satiktu savus klausītājus un viņiem pietuvinātu mūziku.

«Mēs paguvām šī gada laikā uzbūvēt jaunu, modernu pārvietojamo radio studiju, un tagad varam aizbraukt uz jebkuru mūsu zemes nostūri un raidīt no turienes. Vai tas būtu meža vidus, ezera krasts, tirgus laukums vai sporta stadions. Maijā būsim svaiga gaisa radio, būsim Dzimtenes radio,» teic uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics.

10.maijā ēters Bauskā paredzēts no pulksten 7 līdz 11. Ēterā būs Andris Freidenfelds un Juta Jazz.   Radio ētera personības  par mīlestību pret Bausku un citām nopietnām un nenopietnām tēmām runās ar pilsētas lokālpatriotu Jāni Mičuli,
par pašvaldībā paveikto un plānoto uzzinās no Bauskas novada administrācijas izpilddirektora vietnieces Inetas Ruhockas, par aktualitātēm tūrismā Bauskas novadā runās ar Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāju Inese Turkupoli-Zilpuri,
par kultūras dzīvi novadā un Bauskā, pasākumiem, festivāliem informēs Bauskas kultūras centra pārstāve Elīnas Māla,
par aktualitātēm jauniešu vidū, jauniešu domes darbu klāstīs Bauskas novada Jauniešu domes dalībniece
Keita Luīze Muceniece, bet par vēsturi  stāstīs vēsturnieks Aigars Urtāns.

Latvijas novadu izziņu tūres laikā no 5. līdz 21.maijam 16 dienās tiks apciemotas 16 pilsētas un novadi – Ventspils un Ventspils novads, Grobiņas, Saldus, Bauskas, Gulbenes, Madonas, Saulkrastu, Limbažu, Salaspils, Ķekavas un Olaines novadi, kā arī Valmiera, Cēsis, Sigulda un Ādaži.

Radio SWH jubilejas tūre tiek organizēta kopā ar sadarbības pilsētu pašvaldībām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas