Raivo Saulgriezis – divkārtējs Latvijas čempions soļošanā 3

Lietuvas pilsētā Alitā jau 47. reizi tradicionāli notika starptautiskais soļotāju festivāls «Alytus’2021». Sacensības reizē bija arī Latvijas čempionāts 20 kilometru distancē, kur starp latviešiem pārliecinoši labāko rezultātu uzrādīja Raivo Saulgriezis.

Sacensībās, kas notika 11. jūnijā, piedalījās 11 soļotāji no Latvijas, bet 20 kilometru distancē bija trīs Latvijas soļotāji. R. Saulgriezis pabeidza distanci ar rezultātu viena stunda, 28 minūtes un 42 sekundes. Starp visiem soļotājiem I. Saulgriezim devītais rezultāts. Starp latviešiem otrajā vietā Raivo Liniņš, trešais – Normunds Ivzāns. Tā informē sporta statistiķis Andris Staģis. Sievietēm otro gadu pēc kārtas uzvarēja Modra Ignate.

«Raivo jau ir pieckārtējs Latvijas čempions. Pirmo reizi 20 kilometru distancē viņš uzvarēja 2017. gadā un tagad otro reizi. Arī desmit kilometru distancē pirmo reizi laurus plūca 2017. gadā un pagājušajā gadā. Vienreiz uzvarēja piecu kilometru soļojumā telpās,» uzskaita sportista tēvs un treneris Ilmārs Saulgriezis.

Pats I. Saulgriezis arī startēja Alitā, iegūstot bronzas medaļu. Viņš piedalījās veterānu Lietuvas atklātajā čempionātā soļošanā piecu kilometru distancē. «Pirmajā vietā bija lietuvietis, otrais polis, trešais biju es. Jāatzīst, ka mači bija ļoti nopietni. Karsti arī bija. Kaut kā laiks mūs vienmēr tā māna – kā mači paiet, kļūst vēsāk, kā sacensības – pirms tam sola, ka būs vēsi, bet mačos – karstums,» smaida I. Saulgriezis.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Late

Prieks par Raivo neatlaidību , mērķtiecību ! Apsveicu !

pirms mēneša, 2021.06.21 19:04

Vietējās ziņas