Rajona ceļos iestieg autobusi un vieglie auto 8

Braukšanas apstākļi uz rajona ceļiem šodien, 24. novembrī, ir apmierinoši. Tā teic valsts akciju sabiedrības «Latvijas Autoceļu uzturētājs» Bauskas ceļu rajona izpilddirektore Antra Kuka.Piecas auto šķūres, tikpat greideru, kā arī četri traktori kopš nakts strādā, lai nodrošinātu satiksmi. Atbilstīgi noteiktajiem termiņiem, šķūrēti tiek valsts, kā arī rajona nozīmes ceļi. A. Kuka atzīst, ka lielāku izpratni par braukšanas apstākļiem viņa gaida no kravas automobiļu vadītājiem. Rīta agrumā kāds pārgalvīgs «fūres» šoferis radīja sastrēgumu uz A-7, netālu no Grenctāles. A. Kuka arī piebilst, ka atklātajos posmos uz ceļa veidojas sniega sanesumi, brauktuve apledo. Tostarp tas vērojams arī uz A-7 Bauskas rajonā. Iebraucot mežā Rīgas rajonā, ceļš kļūst gludāks. Pretējus viedokļus ceļu uzturētāju teiktajam «Bauskas Dzīvei» pauž automobiļu vadītāji. Bauskas autoostas dispečere Ņina Kuzņecova skaidro, ka reti kurš šoferis, atgriezies no agrajiem rīta reisiem, atzinīgi izteicās par brauktuvju kvalitāti. Vairāki autobusi Bauskā iebrauca ar kavēšanos. Savukārt autobusi, kas devās no rīta caur Misu uz Vecumniekiem un caur Tunkūniem uz Brunavu, galapunktus nesasniedza. Vadītāji lūdza tehnisko palīdzību, lai braucamos izvilktu no kupenas. Redakcijai par sniega aizputinātiem ceļiem ziņoja braucēji no Gailīšu, Dāviņu pagasta.Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas brigādes dispečers Armands Naglāzs teic, ka 23. novembra pēcpusdienā un 24. novembra rīta pusē nav saņemts neviens izsaukums ar lūgumu atbrīvot brauktuves no vēja nolauztiem kokiem vai aicinājumu izvilkt sniegā iestigušus transporta līdzekļus.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Kristaps

Nevajag te grūst iekša nepatiesus apgalvojumus vai aizvainot kādu, jo bilde tikai pirmdien tika svaigi iebildēta, pats biju klāt.

pirms 12 gadiem, 2008.11.25 17:07

BRAUCEJA

Lai celu no Bauskas lidz Iecavai izkaisa, Rigas rajons ir normals

pirms 12 gadiem, 2008.11.25 11:55

saulite

Šorīt no Bauskas 7.20 braucu ar autobusu uz Rīgu, iebraucām Rīgā ar nokavēšanos. Bet tur jau nav vainīgi šoferi. Bauskas rajona Ceļu pārvaldes darbiniekiem vajadzētu pamācīties kā šķūrēt ceļus, nevi kā noskriet lielā ātrumā km un norakstīt degvielu.

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 22:21

uztraukusies braucēja

Uzvara-Bauska nav nekas labāks.Ceļš ir iztīrīts vienā virzienā,cik es saprotu jābūt pie Bērzkalniem zīmei vienvirziena ceļš.Jo divas mašīnas samainīties nevar(var tad viena paliek stāvot kupenā)

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 20:00

salavecis

PIEKRĪTU BRAUCĒJAI ,CEĻŠ UZ VECUMNIEKIEM VIENKĀRŠI DRAUSMĪGS ,PATS BRAUCU PL.7 NO RĪTA UN AR LIELĀM MOCĪBĀM TIK TIKU GALĀ!! PAR KO VIŅI ,DOMĀJU KUKA UN PĀRĒJIE PRIEKŠNIECIŅI SAŅEM ALGAS,ATLAIST JA NEMĀK ORGANIZĒT DARBUS!!!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 18:04

Cels Bauska-Davini-Misa ir nesakoptakais rajona, publisks fuj cela uzturetajiem.

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 16:27

Braucēja

Nu būtu gan jābrīnās, ka kādreiz ceļš uz Dāviņiem un Vecumniekiem būtu sakopts... Tur vienmēr visi gan iestieg, ja snieg, gan kratās pa nenormālām bedrēm, ja ir vasara.

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 15:02

Lasītāja

Vai tiešām Bauskas Dzīves žurnālisti nevar pacelt savas pakaļas, lai izietu uz ielas un nofotografetu piesniguso Bausku, bet ta vietā ieliek ziemai raksturīgu foto, kas sameklēts caur google no www.mustangs.lv Bilde ir vismaz gadu veca! Kauns!

pirms 12 gadiem, 2008.11.24 14:44

Vietējās ziņas