Rajona Padome darbiniekus Gada balvai neizvirzīs 6

Bauskas rajona Padome neizvirzīs savus darbiniekus Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas Gada balvai.Rajona un vietējo pašvaldību darbiniekus atbalstīs ar pieredzes apmaiņas braucienu uz ārzemēm. Tā ir arī savā ziņā balva, bet ministrija sumina tikai dažus, teic rajona Padomes izpilddirektore Dagnija Ludrika. Dace Kārkliņa, reģionālās attīstības un pašvaldību ministra preses sekretāre, informē, ka ministrija aicina līdz 15. maijam izvirzīt vietvaru darbiniekus ministrijas Gada balvai. Laureātiem pasniedz ministrijas Goda diplomu un prēmiju - 250 latu. Balva izveidota, lai izteiktu atzinību pašvaldību darbiniekiem par nozīmīgu ieguldījumu valsts stratēģisko mērķu īstenošanā, politiskās un ekonomiskās sistēmas pilnveidē, sociālo un kultūras jautājumu risināšanā, iedzīvotājiem sniegto pakalpojumu kvalitātes, efektivitātes paaugstināšanā un citiem nozīmīgiem darbiem. Sumināšana notiek otro gadu.Apbalvojumu var piešķirt 11 nominācijās: par radošu un inovatīvu pieeju teritorijas plānojuma izstrādē un sabiedrības izpratnes veidošanā par to; par veiksmīgu partnerības principa piemērošanu investīciju piesaistē un apguvē vietvaras teritorijas attīstībai. Var sumināt arī par atbalstu uzņēmējdarbībai un aktīvu rīcību jaunu darba vietu izveidē; par nozīmīgu ieguldījumu pašvaldību sniegto pakalpojumu kvalitātes un to pieejamības nodrošināšanā, vietvaras izveidoto pakalpojumu centru darbības efektivitātes paaugstināšanā u. c. Priekšlikumus par pašvaldību darbinieku apbalvošanu var iesniegt iepriekš minētā ministrija un tās padotības iestāde, valsts pārvaldes institūcijas, Latvijas Pašvaldību savienība, plānošanas reģionu attīstības padomes, pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, vietvaras administratīvajā teritorijā reģistrētas kapitālsabiedrības, ne mazāk kā 50 iedzīvotāju, kas savu dzīvesvietu deklarējuši attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā.Kalendārā gadā var sumināt ne vairāk kā 20 vietvaru darbinieku par iepriekšējā gada vai vairāku gadu darba rezultātiem. Ierosinājumus izskata Pašvaldību darbinieku apbalvošanas komisija. Balvu piešķir, pamatojoties uz reģionālās attīstības ministra rīkojumu. Laureātus ministrs sveiks svinīgā pasākumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

he, he!!!

Skaisti jau skan, pieredzes apmaiņas braucieni pašvaldību darbiniekiem! Interesanti vai visi pašvaldību veči ir tik dāsni un ļauj aizbraukt arī darbiniekiem, kā zināms, ir pašvaldības, kur darbinieki to uzzina tikai tad, kad jau brauciens ir bijis!

pirms 13 gadiem, 2008.04.23 13:55

?

Par kaadam balvaam te ir runa?
Jauki,ja taa katrs vareetu sevi par nodoklu naudaam apbalvot:)))

pirms 13 gadiem, 2008.04.22 12:34

Eh

Tik vien varēja sagrabināt - tad jau labāk Gada balva + pieredzes apmaiņa Maldivu salās.

pirms 13 gadiem, 2008.04.21 20:43

virs

šogad strādīgie tauta kalpi par mūsu naudu brauc uz Korsiku...

pirms 13 gadiem, 2008.04.21 20:29

Kika

Nu tak Papua Jaungvinejā vēl nav pabijuši!!!

pirms 13 gadiem, 2008.04.21 20:25

Susurs

Rajona un vietējo pašvaldību darbiniekus atbalstīs ar pieredzes apmaiņas braucienu uz ārzemēm. Tā ir arī savā ziņā balva,teic rajona Padomes izpilddirektore Dagnija Ludrika.

Kur tad šie šogad plāno - Ēģiptē bija, Itālijā bija, Amerikā bija...

pirms 13 gadiem, 2008.04.21 19:39

Vietējās ziņas