Rātsnamā godina konkursa «Bauskas novada Ziemassvētku rota 2019» dalībniekus 2

Bauskas rātsnamā 31. janvārī skanēja vairāk Ziemassvētku laikam raksturīga mūzika, tā lieliski palīdzēja atgriezties svētku laikā un radīja atbilstīgu noskaņu konkursa «Bauskas novada Ziemassvētku rota 2019» uzvarētāju godināšanai. Rātsnama skaistais interjers cilvēkiem, kas grib un rada skaisto ap sevi, bija īsti piemērots.

Konkurss «Bauskas novada Ziemassvētku rota» notiek otro gadu pēc kārtas. Šogad tajā piedalījās 16 objekti – trīs iestādes, astoņas individuālās dzīvojamās mājas, četras daudzdzīvokļu ēkas un viens uzņēmums –, kas gada nogalē bija īpaši izrotāti un izgaismoti.

Pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina stāstīja un rādīja prezentāciju. Citi paši pieteikušies, citi atļāvuši sevi pieteikt, tomēr šogad dalībnieku bijis par pusi mazāk nekā iepriekšējā konkursā. Svētkos bija daudz sapostu māju, visticamāk, latviskā kautrība saimniekiem nav ļāvusi pieteikties. Žūrijā bija Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks, Bauskas novada domes izpilddirektora vietniece Ineta Ruhocka, Bauskas novada Būvvaldes pārstāve Dace Putna, sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāvis, ainavu dizainers, kaimiņu novada pārstāvis.

Bauskas novada domes priekšsēdētājs Arnolds Jātnieks sacīja: «Atkal cenšamies uzburt Ziemassvētku noskaņu. Jūs paši to esat radījuši. Priecājamies, ka mums ir aktīvi cilvēki. Paldies par darbu, ko darāt!» Viņš visiem novēlēja labu veselību un izdošanos jaunajā gadā. Arī Dace Putna uzrunāja atnākušos, apliecinot, ka rotāšanā bijis aizvien vairāk izdomas, un izsakot cerību, ka tas tiks turpināts arī citus gadus.
Tika izsaukti un godināti konkursa dalībnieki, daudzi ar prieku bildējās kopā ar Bauskas novada domes priekšsēdētaja vietnieku Voldemāru Čaču. Viņš jokoja: «Ziemas mums nav, bet Ziemassvētki ir.» 

Pieteiktie objekti vērtēti kategorijās: uzņēmumi, iestādes, daudzdzīvokļu mājas un privātmājas. Pirmās vietas ieguvējs katrā no četrām kategorijām saņēma Bauskas novada domes uzslavas rakstu un balvu – dāvanu karti 150 eiro vērtībā, par otro vietu dāvanu karti 100 eiro vērtībā, par trešo – dāvanu karti 50 eiro vērtībā. Suminātie tika arī pie grāmatas «Bauska, pilsēta, kur satiekas».

Konkursā piedalījās 16 dalībnieki
Konkursa «Bauskas novada Ziemassvētku rota 2019»
uzslavas rakstus saņēma:
Nominācija «Individuālā dzīvojamā māja»:
1.    vieta Santas Ibragimovas īpašums Ceraukstes pagasta Mūsas ciematā
2.    vieta (diviem pretendentiem):  Egitas Dreimanes īpašums Bauskā un
 Ievas Murmuļevas īpašums Bauskā, Kalēju ielā.
3.    vieta – Jautrītes Piņķes īpašums, Bērzkalnu ciemā Īslīces pagastā.

Nominācija «Daudzdzīvokļu māja»:
1.    vieta netika piešķirta;
2. vieta – Centra iela 20 Mūsas ciemā Ceraukstes pagastā, DzĪKS «Aivītes», Ingrīda Levko;
3. vieta – «Upmaļi 1» Ceraukstes pagastā, Svetlana Damidenko.

Nominācija «Iestāde»:
1.    vieta – Bauskas peldbaseins;
2.    vieta – Bauskas pilsētas pamatskola;
3.    vieta – PII «Zīlīte» filiāle Dārza ielā 24/1 Bauskā.

Nominācija «Uzņēmums»:
1.    vieta – z/s «Krišjāņi», «Lobgale» Brunavas pagastā, Straģu ģimene;
2. un 3. vieta netika piešķirta.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ip

Kas tā par vecenīti trešajā bildē pa vidu? Galīgi sagurusi izskatās.:))

pirms gada, 2020.02.03 21:29

hmm

tur vairakas pa vidu taa izskataas, ,. cilveki viegli saguruši, čakli stradajot -citus prieceejot, un protams jau, ari sevi.

pirms gada, 2020.02.05 11:11

Vietējās ziņas