Remontē Bauskas autoostu 2

Bauskas autoostas teritorijā turpinās pērn sāktie iekāpšanas platformu jumta remontdarbi.

SIA «Aips» valdes loceklis Jānis Kļaviņš atzīst, ka darbi nav sarežģīti, bet pasažieriem jārēķinās ar nelielām neērtībām. «Darām visu iespējamo, lai gan autobusu vadītāji, gan braucēji būtu informēti par pārmaiņām. Autoosta ir pietiekami kompakta, un esam varējuši izmantot platformas, kas līdz šim nav bijušas tik noslogotas,» stāsta J. Kļaviņš.

Viņš atklāja, ka pirms četriem gadiem trešdaļa jau saremontēta, atlicis paveikt neizdarīto, lai būtu vienots izskats. Aptaujāti desmit būvnieki, par darbu veicēju izvēlēts vietējais uzņēmums SIA «Vesta ABM», kas pirms vairākiem gadiem nolīgts arī iepriekšējo apjomīgāko būvdarbu veikšanai, kad rekonstruēts autoostas jumts un fasāde. Konkrētas remontdarbu izmaksas uzņēmējs atturējās nosaukt.

Siltie laikapstākļi celtniekiem ļauj darbus veikt bez tehnoloģiskā pārtraukuma, bet precīzi, kad darbi varētu būt galā, J. Kļaviņš neņēmās prognozēt. Viņš atzina, ka svarīga ir kvalitāte, tālab steiga neesot vietā.

«Reģionālo autoostu vidū izskatāmies diezgan labi. Dienā no Bauskas ir ap 150 reisu, 70% reisu veic SIA «Aips». Cik finanses ļauj, tik cenšamies autoostas infrastruktūrā kaut ko uzlabot,» informē  J. Kļaviņš, piebilstot, ka nākamais projekts saistīts ar bruģa ieklāšanu vietās, kur tā vēl nav. Taču investīcijas var plānot, ja ir zināma nākotne. 21. janvārī solīts atklāt konkursa par reģionālajiem sabiedriskā transporta pārvadājumiem rezultātus, tie arī plānus varot koriģēt.

J. Kļaviņš apliecināja, ka veiktie remontdarbi biļešu cenu neiespaidos. Jau ziņots, ka ar 15. janvāri reģionālajos maršrutos pieauga biļešu cenas. «Pārvadātājam tas dzīvi neatvieglos, jo ikviens var pārliecināties, kas notiek degvielas uzpildes stacijās un kopumā tirgū, – viss kļūst dārgāks,» teic J. Kļaviņš un piemetina, ka neņemas prognozēt, kā mainīsies pasažieru plūsma.

Īslīcietei Aijai, kas bieži izmanto sabiedrisko transportu, pārbūves darbi Bauskas autoostā sarežģījumus nav radījuši: «Vienmēr galapunktā esmu nonākusi, visi reisi bijuši. Manuprāt, autoostā ir pietiekami daudz informācijas, lai saprastu, kādas pārmaiņas varētu skart pasažierus.» Viņasprāt, jebkurš uzlabojums nāk par labu gan autoostas apmeklētājiem, gan uzņēmuma tēlam, jo tas liecina, ka saimnieki rūpējas par īpašuma apsaimniekošanu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

INGA

Tas ir apsveicami,jo pēdējā laikā autoosta tiešām bija nemājīga,tur vakaros dzērāji uzturējās.Cerams,kad pēc remonta viss mainīsies.

pirms gada, 2020.01.18 14:17

VDH

Zem jaunā jumta vajadzētu skaistus krēslus un būtu superrr !!

pirms gada, 2020.01.18 23:16

Vietējās ziņas