Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Remontē Bauskas slimnīcas ēku 1

Valmieras firma «Ekers», kurā vairākums strādājošo ir baušķenieki, 5. jūlijā sāka Bauskas slimnīcas fasādes remontu. Tā informē SIA «Bauskas slimnīca» finanšu-uzskaites daļas vadītāja Sandra Drozdovska.

Ēkas remontam kopā plānots izlietot 116 356 latus. 20 000 latu atvēlējusi novada pašvaldība, pārējie ir slimnīcas pašas līdzekļi. S. Drozdovska pastāstīja, ka iekšpagalmā ēkas fasādei veiks vienkāršotu renovāciju. Visai mājai siltinās logus, paredzēta arī griestu siltināšana. Remontēs ēkas fasādi, kas ir uz Dārza un Slimnīcas ielas pusi. Pēc tam paredzēta visas mājas pārkrāsošana.

Par šo naudu iecerēts neatliekamās medicīniskās palīdzības un aprūpes nodaļā tualetes pielāgot cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, lai tajās varētu iekļūt personas, kas pārvietojas ratiņkrēslā. Tās nepieciešamības gadījumā varēs izmantot invalīdi ratiņkrēslā, kas nav slimnīcas pacienti. «Nodrošināt šādu pakalpojumu nav mūsu pienākums, tas jāveic pašvaldībai. Taču mēs, saprotot šo cilvēku vajadzības, nākam viņiem pretim,» tā S. Drozdovska.

Darbus Bauskā, izvērtējot iepirkuma konkursa rezultātus, izpilda SIA «Ekers», kura reģistrēta Valmierā. Strādātāju vairākums objektā pašlaik ir baušķenieki. Arī darbu vadītājs Gints Reinieks ir vietējais iedzīvotājs. «Bauskas Dzīvei» viņš pastāstīja, ka slimnīcas ēkas renovācija jāpaveic četros mēnešos: «Objekts nav sarežģīts, sākot strādāt, viss liecina, ka pabeigsim darbu laikā, līdz rudenim.»

Bauskas slimnīcas ēkas divas ārsienas tika remontētas pirms vairākiem gadiem. Tagad dažviet jāatjauno krāsojums, jāveic citi sīki darbi. Slimnīcas ēkā izvietojusies arī pansionāta «Derpele» filiāle.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas