Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Remontē ceļu uz Uzvaru 7

Vasaras beigās no Bauskas teju līdz Uzvarai varēs aizbraukt pa jaunieklātu asfaltu. Kopš 10. jūnija te darbus veic SIA «Lemminkainen Latvija». Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» Bauskas nodaļas vadītājs Dzintars Dzenis stāstīja, ka uzņēmums uzvarējis iepirkumu konkursā un ieguvis tiesības veikt asfalta seguma remontu ceļā no Bauskas uz Gailīšiem. Jaunais asfalts netiks ieklāts pilnībā visā ceļa posmā, bet tikai no Mūsas apļa Bauskā līdz 8,6. kilometram. Darbi firmai «Lemminkainen Latvija» jāveic divu mēnešu laikā. Braucējiem varētu būt apgrūtinājumi, jo remonta posmos kustību regulēs luksofori. Gailīšu pagasta pārvaldes vadītājs Aleksandrs Gurkovskis «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu, ka beidzot atjauno asfaltu, kas atsevišķos posmos bija ļoti sliktā stāvoklī: «Labi, ka salabos kritiskās vietas pie Bauskas, diemžēl pie «Anduļām», kur asfalts ir ļoti bedrains, remonts nenotiks.»  D. Dzenis piebilst, ka šogad atvēlētais finansējums ļāvis salabot tikai 8,3 kilometrus. Gailīšu pagasta iedzīvotājiem ir cerības, ka naudu atlikušā posma remontam valdība varētu piešķirt nākamgad.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

xy

Vai no Bauskas uz Bērzkalniem būs trotuārs, apgaismojums, vai velosipēdistu celiņš, jo mēs to esam jau sen pelnījuši?

pirms 7 gadiem, 2013.06.15 21:58

xy

Vai no Bauskas uz Bērzkalniem būs trotuārs, apgaismojums, vai velosipēdistu celiņš, jo mēs to esam jau sen pelnījuši?

pirms 7 gadiem, 2013.06.15 21:58

Elvīra

Šo ceļu visvairāk sabojā Uzvara lauks smagsvara tehnika,vai tiešām Vēja k.gam nešķiet,ka būtu tikai loģiski,ja atlikušo posmu nofinansētu viņš.Vai tiešām partiju finansēšana ir svarīgāka?Pretējā gadījumā ir vērts ieviest pagastā speciālu nodokli smagajai tehnikai,jo pēc laiciņa jau remontētais atkal būs kādam jāremontē.

pirms 7 gadiem, 2013.06.15 12:46

Čuriks

Kas ir Dzeni neiedeva tik daudz lai pietiktu vēl kabata ko ielikt tpc apgriezi remontējamo ceļa posmu lai varētu kabatā ielikt ?

pirms 7 gadiem, 2013.06.15 10:30

Peksis

Bļāviens, vietām jaunais asfalts ir šaurāks par vecoklājumu, var redzēt veco asfaltu. tas slānis, ko viņi tur klāj virsū ir kādi 3 - 5 centimetri, smagās fūres ātri vien saspiedīs rises jaunajā klājumā.un to sūdīgāko vietu pie ,,Anduļām,, , kur jau ceļa pamtne lien laukā netaisīs, murgs kautkāds. būtu to daļu ceļa, kas atrodas Bauskas pilsētas daļā pārnesuši to kilomtru uz priekšu, tad jau būtu vēl nekas, bet te jau ir tā sāls visi labumi tiek pilsētai, ajūs te lauķi iztiekiet ar to, kas paliek pāri.

pirms 7 gadiem, 2013.06.15 09:31

Vietējās ziņas