Remontē skolas Iecavas pilsētā un pagastā 2

Iecavā – pilsētā un pagastā – mācību iestādēs jau norisinās un citās arī pavisam drīz sāksies pārbūves un celtniecības darbi.

Iecavas pamatskolai tiek mainīts jumta segums, jo vēl Iecavas novada pašvaldība maijā noslēgusi līgumu ar SIA «MON projekts» par Iecavas pamatskolas ēkas jumta atjaunošanu un lietus ūdens novadīšanas sistēmas izbūvi Skolas ielā 21, iepriekš informēja sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Egle.

Viņa skaidroja, ka paredzēts mainīt jumta latojumu, ieklāt pretkondensāta plēvi un jaunu skārda dakstiņu profila jumta segumu. Bēniņi tiks atbrīvoti no vecā siltinājuma – stikla vates un tiks ieklāta tvaika izolācija un nosiltināts ar beramo akmensvati. Ēkai nomainīs notekas, ieraks jaunu ūdens novadīšanas sistēmu un izbūvēs jaunas vējkastes.

Darbus plānots pabeigt līgumā paredzētajā laikā – piecos mēnešos, kopējā līgumcena 147 320, 74 eiro ar PVN.

Arī Zālītes speciālās pamatskolas ēkā Upes ielā 8 Iecavas pagasta Zālītē šovasar norisinās remontdarbi, «Bauskas Dzīvei» sacīja Aija Spriņķe, Zālītes speciālās pamatskolas direktore. Viņa pastāstīja, ka skolas ēkā  šovasar risinās remontdarbi 2. stāva telpās, kur paredzēts izveidot piecu  klašu telpas. Būvfirma «Smart Energy» remontdarbus veicot raiti. Jau augustā plānots sākt klašu telpu iekārtošanu un sagatavošanu jaunajam mācību gadam.

«Minēto klašu telpu vienkāršotā renovācija ir tikai daļa no paredzēto pārbūves darbu apjoma, lai nākotnē pamatizglītības procesu varētu pilnībā pārcelt no privātīpašuma «Brīviņos» uz Upes ielu 8 Zālītē. Ir  izstrādāts Upes ielas ēkas bēniņu pārbūves projekts. Projekta īstenošanu aizkavēja šogad lielais celtniecības darbu un materiālu cenu kāpums,» paskaidroja Aija Spriņķe.

Viņa gan nezaudē cerību un optimismu, ka izlolotais sapnis par visu pamatizglītības posma mācību procesa īstenošanu vienā ēkā – Upes ielā – tuvākā gada laikā realizēsies, tādējādi nodrošinot daudz racionālāku finanšu līdzekļu izlietojumu. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kuka

Lauku skolas vienmēr paliek novārtā.
Paldies,dievam,ka Zāliti vēl paspēja Iecavas novads remontēt,jo no Bauskas neko nesagaidīt.
Katrs sitās kā var,lai gan visas ēkas ir pašvaldības pārziņā!
Cerams,ka jaunā vadība skatīs novadu kopumā,nevis tikai Bausku.

pirms 15 dienām, 2021.07.21 19:47

Dainis

Toties Bauska olimpiešu pilsēta.Miljoni izsviesti sportam!Diez kur mums tie olimpieši tik mazā miestā?

pirms 15 dienām, 2021.07.21 20:29

Vietējās ziņas