Remontē valsts ceļu Codē

Šonedēļ uz grants ceļa Jelgava–Staļģene–Code jeb autoceļa P94 sākusies seguma atjaunošana posmā no pagrieziena uz Strēlniekiem līdz šosejai A7 pie Codes ciema. Codes pagasta pārvaldes vadītāja Dace Šķiliņa vērtē, ka beidzot ir saklausīti iedzīvotāju aicinājumi.

Lai arī brauktuve nav aktīvākā Bauskas novadā, tomēr tā ir gana nozīmīga Codes un Mežotnes pagasta iedzīvotājiem, kas dzīvo pie ceļa un mēro maršrutu no Mežotnes un Strēlniekiem uz Codi un atpakaļ. «Ceļš ir nozīmīgs tiem iedzīvotājiem, kas tajā posmā dzīvo. Ir bijušas iedzīvotāju sūdzības par to, ka segums ir bojāts un neizbraucams. Šī brauktuve ir nozīmīga arī Mežotnes pagasta iedzīvotājiem, lai nokļūtu līdz šosejai A7. Līdz šim tas bija sliktā stāvoklī, un iedzīvotājiem bija apgrūtināta nokļūšana līdz galapunktam. Apkārtējie lauki ir augstāki nekā braucamā virsma, un ūdens pēc lietavām paliek uz ceļa,» stāsta Codes pagasta pārvaldes vadītāja Dace Šķiliņa. Sausā laikā ceļš ir diezgan labs, bet mitrā – sagādā problēmas.

Valsts akciju sabiedrības «Latvijas Valsts ceļi» komunikācijas daļas speciālisti informē, ka sakārtos ūdens novades sistēmu, mainīs caurtekas, veiks iesēdumu remontu un ieklās 15 centimetru biezu šķembu kārtu. Konkursā par būvdarbu veikšanu uzvarēja SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība Igate» – līgumcena ir 352,76 tūkstoši eiro ar pievienotās vērtības nodokli, summu segs no valsts budžeta.

SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība Igate» darbu veikšanu uzticējusi vienam no apakšuzņēmējiem, bet projektu vada uzņēmuma būvdarbu vadītājs Nauris Grīnbergs. «Gandrīz visā garumā uz brauktuves izveidosim grāvjus, lai būtu, kur notecēt ūdenim. No apmalēm noņemsim apaugumu. Galvenais, kas jāpanāk, – lai būtu, kur ūdeni novadīt. Darbus sākām 14. septembrī, 60 dienās tie jāpabeidz,» informē N. Grīnbergs.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas