Remontējot auto, savaino aci 3

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi Bauskas, Iecavas, Vecumnieku un Rundāles novada iedzīvotājiem pagājušajā nedēļā, laikā no 4. novembra līdz 10. novembrim, steigušies palīdzēt 108 reizes, 20 gadījumos konstatētas traumas, kas lielākoties iegūtas ceļu satiksmes negadījumos, informē NMPD Zemgales reģionālā centra vadītāja vietniece Ilona Indriksone.
Bauskas novada Ceraukstes pagastā 4. novembrī ap 30 gadu vecs vīrietis remontējis transportlīdzekli. Spriegojot siksnu, tā nokritusi no stiprinājuma un trāpījusi vīrietim pa aci uzacs rajonā. Cietušais stacionēts apmierinošā stāvoklī ar sistu brūci kreisajā uzacī.
Brunavas pagastā Bauskas novadā 6. novembrī, šķērsojot šoseju, vieglā automašīna notriekusi ap 30 gadu vecu vīrieti. Ar politraumu viņš aizvests uz slimnīcu smagā stāvoklī.

Savukārt Iecavas novadā 7. novembrī ap 30 gadu vecs vīrietis stūrēja kravas automašīnu, pēkšņi priekšā izbraucis auto. Iespējams, lai izvairītos no sadursmes, vīrietis iebrauca grāvī. Stacionēts apmierinošā stāvoklī ar galvas sasitumu un smadzeņu satricinājumu.
I. Indriksone atgādina gājējiem diennakts tumšajā laikā rūpēties par savu drošību, lietojot atstarojošas vestes vai vismaz atstarotājus. Citādi cilvēki, jo sevišķi tumšā apģērbā, ir grūti saskatāmi un apdraud sevi un citus satiksmes dalībniekus.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aha

Nākošais raksts, gatavojot pusdienas iegriež pirkstā

pirms gada, 2019.11.13 06:41

Spalva

Nu ir liela starpība vai savaino aci vai uzaci!

pirms gada, 2019.11.13 17:27

Vietējās ziņas