Remontēs Svitenes tautas namu 13

Rundāles novada pašvaldības izsludinātajā iepirkumā par remontdarbu veikšanu Svitenes tautas namā par uzvarētāju atzīts Vecpiebalgas novada uzņēmums SIA «Warss+», liecina publiskotā informācija Elektronisko iepirkumu sistēmā.

Vecpiebalgas firma būvdarbus apņēmusies veikt par 82 230 eiro bez PVN. Pavisam uz šī objekta remontdarbiem bija pieteikušās desmit būvfirmas. Piedāvātās cenas bija robežās no jau minētajiem 82 tūkstošiem eiro līdz pat 131 tūkstotim eiro.

Rundāles novada domes izpilddirektors Aigars Sietiņš apliecina, ka konkursā uzvarējušā būvnieka izvēle notika atbilstīgi Publisko iepirkumu likumam un konkrētā iepirkuma nolikuma prasībām. SIA «Warss+» esot gan prasītā pieredze šādu būvdarbu veikšanā, kā arī atsauksmes no jau paveikto būvdarbu pasūtītājiem – atbilstīgie dokumenti pārbaudīti pretendenta vērtēšanas procesā. Pašlaik tiek gatavots līgums par darbu veikšanu.

Svitenes tautas namā pēdējais remonts – grīdu un skatuves nomaiņa – veikts pirms četriem gadiem laika posmā no aprīļa līdz augustam. Tagad celtnieki remontēs un siltinās zāles griestus un sienas, plānots uzstādīt ventilācijas iekārtu, kā arī nomainīt apgaismojumu. Vaicājot, kādēļ ārsienām ir izvēlēts siltinājums vien piecdesmit milimetrus, jo energoefektivitātei parasti tas ir gana prāvāks – vismaz 150 mm un biezāks, A. Sietiņš skaidro, ka minimālais siltinājuma slānis šajā gadījumā nav paredzēts ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai, bet gan vairāk kā lētākais un vienkāršākais veids, kā iztaisnot stipri nelīdzenās ārsienas.

Precīzu līguma slēgšanas un darbu sākšanas brīdi A. Sietiņš atturējās nosaukt, jo atbildīgās personas vēlas klātienes tikšanos ar būvnieku.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Vera

Nuja vajag tikties klātienē,vienoties par pročiem !

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.12 16:20

pira

ta jau bus jaiet uz konci, un ciemos pie viena uz Irēnām!)))

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.12 17:31

Raimis

Novadā par lielām naudām būvē dārgus objektus,bet kur izvingrināt vecos kaulus un skeleta muskulatūru patrenēt nav kur aiziet,lai varētu vecumdienās vismaz normāli kājas pavilkt.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.12 20:48

sisī

Dārgi projekti vienmēr paceļ vecus kaulus!

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.12 22:26

esss

*** tas viss.Tur tak iedzīvotāju nav.Un kultūras nav.Un nafig nekā nav.Sandrocka tik bauda dzīvi.Kam nams?

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.12 22:28

buteļukas

Iedzīvotāji ir un būs, kultūru veidojam paši,nams pastāvēs, tikai, vai " Sandročkas seriāls" turpināsies pēc novadu teritoriālās reformas....
Paldies, Okmaņa kungam par ieguldījumu kultūras dzīvē!

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.14 07:38

Guga

Nu vispār Svitenē ir gan cilvēki, ir arī kultūras dzīve, arī vecos kaulus izvingrināt iespēja tika piedāvāta, tikai kur tad Jūs kāvilcēji un kaulvingrinātāji bij'? Ja domā par dančiem, sāciet ar deju kolektīviem un sportošanai tak zāle ir...vajag arī darīt ne tikai dīvānā sēdēt un komentārus rakstīt...a par Sandru... apskaud klusējot. Mazāk lejam žulti uz citiem, vairāk prasam no deputātiem, un esam veseli, lai mums visiem veicas šai dīvainajā laikā

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.12 23:29

Raimis

Veselības jautājumos tu esi nulle ar zāli un dejošanu nekas nesanāks,Latvijā dienā mirst no 70 līdz simts cilvēki,tādi lieli dejotāji Latvieši bet mirstība mirstam kā mušas.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.13 10:54

Guga

Jā, es tiešām neesmu medicīnas darbinieks un jā, es zinu, ka Latvijā mirstība pārsniedz dzimstību... nu un ko...no tā ja apstāsies kultūras dzīve Svitenē, Latvijā mirstība kļūs mazāka... lai mums visiem veicas.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.14 00:40

Raimis

Prioritātei vienmēr jābūt veselībai,bet nevar redzēt,kad Rundāles novadā par to domātu ,kur es Rundāles novada varu uzlabot savu veselību,nodokļus es maksāju ?

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.14 10:49

Svitenite

Nu ja ka paši veidojam kultūru. Bet vajadzētu, ka par divām algām, ko saņem to dara vadītāja, ne?

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.14 08:35

Guga

Ūja,ūja...nu, lielais nodokļu maksātāj ( tikai vai tiešām maksā nodokļus un cik?) neizskatās, ka rūpējies par savu veselību, jo pretējā gadījumā zinātu, ka 1) katrā pagastā ir kabinets, kur apmeklēt ģimenes ārsti vai ārsta palīgu; 2) ir algoti sporta dzīves organizatori, pie kuriem tad vari interesēties par iespējām pasportot gan brīvā dabā, gan telpās; un jā redzās gan Pilsrundālē, gan Svitenē iedzīvotāji, kuri soļo, nūjo, skrien, spēlē futbolu, arī basketbolu( labi, labi tagad protams ir mazliet īpatnējāks laiks). Ir iespējas pašam rūpēties par savu veselību, nu es kā apāļā nulle veselības jomā-pēc Raimīša teiktā, uzskatu, ka veselīgs dzīves veids tomēr ir cilvēka paša izvēle un rūpes par veselību arī starp citu ir paša pienākums.

pirms 12 mēnešiem, 2020.05.14 15:23

Vietējās ziņas