Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Renovācijas darbus pabeigs nākamgad 4

Intensīvi notiek Bauskas pirmās daudzdzīvokļu mājas renovācijas darbi. Pašlaik SIA «Vesta ABM» Kareivju ielas 3. namam maina radiatorus mājokļos, apkures sistēmas siltumizolāciju un jumta segumu. Uzņēmums jau nosiltinājis vienu ēkas galasienu.Darbi norit normāli, pat raiti, vērtē dzīvokļu īpašnieku kooperatīvās sabiedrības «K3» valdes loceklis Jānis Mičulis. Viņam nekādu iebildumu pret celtnieku veikumu nav. To, ko nepaspēs izdarīt šogad, atliks uz nākamo gadu, piemēram, ziemā nevarēs krāsot fasādi.SIA «Bauskas namsaimnieks» ekspluatācijas inženiere Lilita Stepanoviča informēja, augustā ēkas ārsienas nosiltinātas ar akmensvati 11% un jumta segums nomainīts 25% apmērā. Kaut arī piegādātāja dēļ bija neliela aizkavēšanās ar radiatoru iegādi, pašlaik viss rit pēc plāna. Katru piektdienu notiek ražošanas apspriedes, kurās būvuzraugs, kooperatīvās sabiedrības «K3» valdes locekļi, būvnieku pārstāvis, autoruzraugs un projekta vadītāji izrunā visus jautājumus.Mihails Gorškovs, «Vesta ABM» tehniskais direktors, apstiprināja, ka renovācija rit pēc grafika. Pagaidām laika apstākļi celtniekiem netraucē, bet novembrī, iespējams, nevarēs turpināt fasādes darbus. Firma sāka siltināt namu šī gada 15. augustā.Darbi jāpabeidz sešos mēnešos, līdz nākamā gada 15. februārim. M. Gorškovs apšauba, ka tas būs iespējams. Būvnieki tagad cenšas nedomāt par iespēju pagarināt termiņu, bet piesaista papildu darba spēku.  Jau rakstīts, ka renovācijas sākšanu kavēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, novilcinot atzinumu par sabiedrības «K3» atklāti rīkotā konkursa uzvarētājas firmas piedāvājumu.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Vera

Akmens vate labi piemirkst, lietū, sapūdēs māju, ka prieks.

pirms 9 gadiem, 2011.09.09 13:30

Kā ar kvalifikāciju?

Jautājums bija par SIA "Bauskas namsaimnieks" darbinieku , konkrēti - ekspluatācijas inženiere inženiere Lilita Stepanoviča- kvalifikāciju ? Vai viņai ir inženiera diploms un atbilstoša prakse ? Jeb atkal ~70 ēku uzturēšanu veic diletanti ar maldinošiem amatu nosaukumiem...

pirms 9 gadiem, 2011.09.09 12:25

Inženiera (būvnieka) kvalifikāciju apstiprina LLU un RTU izdotie diplomi, bet pastāvīgās prakses apstiprina Latvijas būvinženieru savienības izsniegtie sertifikāti.

pirms 9 gadiem, 2011.09.09 09:16

Kā ar kvalifikāciju?

SIA «Bauskas namsaimnieks» ekspluatācijas inženiere Lilita Stepanoviča - vai inženiera kvalifikāciju apstiprina arī akreditētās mācību iestādes (piem.RTU) diploms ?

pirms 9 gadiem, 2011.09.09 08:13

Vietējās ziņas