Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Renovēs Bauskas pilsētas pamatskolas sporta zāli un sporta laukumu 2

Bauskas novada domes Izglītības, kultūras un sporta lietu komitejas un Vides un attīstības komitejas sēdē šonedēļ deputāti atbalstīja ieceri par Bauskas pilsētas pamatskolas sporta zāles renovāciju un sporta laukuma izbūvi.

Bauskas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece  informēja, ka šā projekta ietvaros paredzēts siltināt sporta zāli, nomainīt jumta segumu, veikt iekštelpu kosmētisko remontu, dušu un tualešu rekonstrukciju, ūdens, siltuma un elektroapgādes sistēmu rekonstrukciju, ierīkot vēdināšanu.

Sporta laukumam paredzēta grunts maiņa, drenāžas ierīkošana, lietusūdens savākšanas sistēmas ierīkošana, sintētiskā grīdas seguma ieklāšana un sporta spēļu laukumu iekārtošana.

Bauskas novada administrācija 31.oktobrī izsludināja iepirkumu par Bauskas pilsētas pamatskolas sporta zāles renovācijas tehniskā projekta izstrādi un renovācijas darbu autoruzraudzības veikšanu un skolas sporta laukuma izbūves tehniskā projekta izstrādi un būvdarbu autoruzraudzības veikšanu. Iepirkums ir noslēdzies, un, pēc iepirkuma rezultātiem, zemākā piedāvātā cena par abu projektu izstrādi ir 9898 lati, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Iepirkumu nodaļas vadītājs Andris Rācenis skaidroja, ka projektam nepieciešamā summa ir pēc aplēsēm, izvērtējot konkursā iesniegtos piedāvājumus, lai pašvaldība varētu plānot finansējumu, savukārt minētā konkursa uzvarētājs vēl nav noskaidrots un iepirkuma rezultāti vēl nav izsludināti.

Bauskas pilsētas pamatskolas direktors Jānis Rumba skaidroja, ka skola šos darbus gaida jau sen un paveicamo darbu apjoms ir vērā ņemams. Arī skolas attīstības plānā 2011.-2013.gadam par prioritāti izvirzīta izglītojamo fiziskās vides pilnveide.

Sporta zāles renovācija un sporta laukuma seguma nomaiņa sniegs iespēju pilnīgāk realizēt sporta standarta prasības, cels sporta stundu kvalitāti, kas savukārt uzlabos skolēnu veselību un mudinās vairāk nodarboties ar sportiskām aktivitātēm, uzskata Rumba.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

vērotājs

Labi, labi jo ātrāk jo labāk renovējam sporta zāli .Tev Rumbiņ arī noderēs sporta zāles apmeklējumi.

pirms 6 gadiem, 2013.12.07 18:07

Vietējās ziņas