Rezultatīvā mačā «Bauska» izbraukumā piekāpjas «Pārgaujai»

Izbraukuma sēriju turpina florbola klubs (FK) «Bauska», kas 13. marta vakarā viesos piekāpās sporta klubam (SK) «Pārgauja» ar rezultātu 12:14.

Trešajā izbraukuma spēlē baušķenieki piedzīvoja sezonas pirmo zaudējumu pret pārgaujiešiem. Šosezon četras reizes tiekoties ar baušķeniekiem, «Pārgaujas» vienībai tas bija pirmais panākums.

Pirmajā trešdaļā gūti desmit vārti, septiņi no tiem bija mājiniekiem. Sākumā divas reizes tika fiksēts neizšķirts rezultāts – 1:1 un 3:3 –, taču atlikušajās astoņās minūtēs četrus bezatbildes vārtus guva «Pārgaujas» spēlētāji, izvirzoties vadībā ar 7:3.

Viesi no Bauskas otrajā trešdaļā pietuvojās līdz 5:7, bet tad divus vārtus guva mājinieki. Baušķenieki neatkāpās un atkārtoti raidīja divas bumbiņas pēc kārtas pretinieku vārtos, pietuvojoties līdz divu vārtu deficītam – 7:9.

Trešo periodu pārliecinoši sāka pārgaujieši, kas guva trīs vārtus pēc kārtas. Bauskas florbolisti atbildēja ar trim raidījumiem, trīs minūtes līdz spēles beigām rezultāts bija 13:10 mājinieku labā. Mūspuses vienībai gandrīz izdevās izglābties – pēdējā minūtē Bauskas florbolistu kontā bija divi vārti. No mājiniekiem baušķeniekus šķīra tikai vienu vārtu starpība. Tomēr FK «Bauska» neizdevās izlīdzināt rezultātu, un mājinieki pēdējā sekundē raidīja bumbiņu viesu vārtos, izcīnot uzvaru ar 14:12.

Kārtējo reizi «punktu vākšanas mašīnu» demonstrēja baušķenieks Rolands Kovaļevskis. Viņš piedalījās deviņu vārtu gūšanā un izcēlās ar sešiem vārtiem un trim rezultatīvām piespēlēm. Viņa meistarībai sekoja komandas biedrs Valdis Vāvers, kuram divi precīzi raidījumi un piecas rezultatīvas piespēles, kas atdotas R. Kovaļevskim. Tomam Niedrem «hat-trick» jeb trīs gūti vārti.

FK «Bauska» galvenais treneris Ingus Panteļejevs pēc spēles sacīja, ka svarīga bija iesildīšanās: «Nolēmu pārliecināties, vai bez maniem norādījumiem spēlētāji iesildīsies. Gatavošanās mačam ritēja nenopietni, un ir attiecīgs rezultāts. Nespēlējam taču draugu lokā pagalmā vai pirmo reizi. Ir jābūt cieņai pret pilsētu, treneri, komandas biedriem un čempionātu. Rolandam un Valdim bija laba sadarbība, iegūti daudzi punkti, taču šoreiz tam nebija lielas nozīmes, jo komandas spēle kopumā bija ļoti slikta.»

Par mača labāko spēlētāju FK «Bauska» vienībā atzīts Rolands Kovaļevskis. Baušķenieku vārtu vīrs Elvis Holsts atvairīja 21 no 35 pretinieku metieniem. Rezultativitātes punktus FK «Bauska» komandas labā guva: Rolands Kovaļevskis – 6 vārti + 3 rezultatīvas piespēles (6+3), Valdis Vāvers – 2+5, Toms Niedre – 3+0, Dinārs Vaitaitis – 1+0, Edgars Liepa un Aivis Barkovskis – 0+1.
Piecās spēlēs par palikšanu «Elvi» florbola līgā Bauskas florbolisti izcīnījuši trīs uzvaras, divreiz piedzīvots zaudējums. Čempionātā baušķeniekiem atlikušas tikai trīs spēles.

Nākamais mačs Bauskas komandai paredzēts šodien, 14. martā, viesos pret vienību «Jelgavas novads».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas