Rīko mācības par lauku uzņēmējdarbības dažādošanu 7

Bauskas novada Brunavas pagastā šonedēļ notiek Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotas mācības par lauku sētas iekārtošanu un uzņēmējdarbības dažādošanu.

Norises vietai izvēlētas labi iekārtotas un vadītas Brunavas pagasta saimniecības «Ērgļi» un «Sprīdīši», lai vidē parādītu iespējas pilnveidei, pauž LLKC Bauskas nodaļas vadītāja Eleonora Maisaka. Mācību galvenā lektore ir viena no labākajām nozares speciālistēm – dārzkope un dendroloģe Aija Kaškure.

No 3. līdz 6. martam mācību dalībnieki «Ērgļos» un «Sprīdīšos» apgūst dārza plānošanu, ierīkošanu un kopšanu, augu pavairošanu, kā arī iepazīst kokaugus dārzā. 11. martā «Ērgļos» tiks apspriesta resursu analīze un uzņēmējdarbības plānošana.

Mācības noslēgs izbraukums uz Madonas novadu 28. aprīlī, lai pavasarīgākos apstākļos apskatītu Kalsnavas arborētumu un A. Kaškures saimniecību «Igaijas». Tur dalībnieki apgūs kokaugu piemērotību dažādiem augšanas apstākļiem un apstādījumu veidiem.

Mācības finansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai. Projekta mērķis ir paaugstināt nozares speciālistu kvalifikāciju, vēstīts Valsts lauku tīkla mājaslapā laukutikls.lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

bēdīgā

Kāpēc šī ziņa parādījās tikai 5. martā? Es arī gribētu tādā piedalīties, vēlētos iemācīties dārza plānošanu, ierīkošanu un kopšanu. Bet izlasīju tikai tagad, kad viss jau ir beidzies. Esmu bēdīga.

pirms 5 gadiem, 2015.03.06 15:08

(((

Jā - es arī labprāt piedalītos, bet par to nezināju((((

pirms 5 gadiem, 2015.03.08 17:09

Santa

Madonā!!!

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 12:35

laikam tā

Cik es zinu, tad Ērgļi ir apdzivota vieta Brunavas pagastā, mājas nosaukums «Sprīdīši»

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 13:34

vēl viena bēdīgā

Es arī ļoti gribēju piedalīties, žēl ka tāds pasākums nenotiek Vecumnieku pusē.

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 07:20

Vietējās ziņas