Rīko «Pirmās fotogrāfijas» svētkus 1

Sestdien, 21. februārī, Iecavas kultūras namā iecerēts sarīkojums par godu Latvijas Zemnieku federācijas un Iecavas dāmu kluba «Liepas» pirmajai fotogrāfijai.

Pasākuma iniciatore ir LZF valdes priekšsēdētāja un «Liepu» dibinātāja Agita Hauka, kura vēlas «jauku cilvēku kompānijā» nosvinēt sabiedriskā darba 17 gadus.

Ielūgumā redzama 1998. gada 21. februārī uzņemta fotogrāfija, kas Agitas albumā glabājas no viņas sabiedriskās darbības pirmsākumiem. Tajā līdz ar Agitu redzama tagadējā politiķe Lolita Čigāne, nevalstiskā sektora aktīviste Brita Marija Gustafsone, bijušais Iecavas pašvaldības lauku konsultants Stepans Drozdovs, tagadējais Lauku konsultāciju un izglītības centra vadītājs Mārtiņš Cimermanis, kā arī Rita Čigāne. Šie cilvēki savulaik bija LZF veidotāji un sabiedriskās darbības aizsācēji Bauskas rajonā.

«Aicinu cilvēkus, ar kuriem esam sākuši sabiedrisko darbību un 17 gadus sekmīgi sadarbojušies, kopīgi nosvinēt ražīgo laiku,» saka Agita, «pasākuma vadmotīvs – katrs pieņemtais lēmums, ja to papildina rīcība, dod rezultātu.»

Jau vēstīts, ka A. Hauka šogad kā vienīgā zemnieku pārstāve iecelta par vienu no Eiropas gada attīstībai labas gribas vēstniecēm. Tā ir pelnīta atzinība par viņas aktīvo darbību nevalstiskajā sektorā gan «Liepās», kuru sekmīgā darbība zināma Latvijā un ārvalstīs, gan LZF, aizstāvot zemnieku intereses valsts un Eiropas mērogā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas