Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīko projektu iesniedzēju sanāksmi

Iecavas novada dome 28. februārī izsludinājusi konkursa «Iedzīvotāji veido savu vidi» projektu pieņemšanu, vēstīts pašvaldības mājaslapā iecava.lv.

Konkurss turpina iepriekšējos trijos gados Iecavas novadā ar Nīderlandes fonda «KNHM» atbalstu sākto dažādu iedzīvotāju interešu grupu rosināto projektu īstenošanu. Tā kā šī programma izpelnījās lielu iedzīvotāju interesi, tika nolemts atbalstu turpināt ar pašvaldības budžeta līdzekļiem.

Konkursam projektus var iesniegt gan reģistrētas nevalstiskās organizācijas, gan interešu un domubiedru grupas, kam ir ieceres sabiedrības dzīves vides pilnveidošanai. Iepriekš šajā projektā netika atbalstīti projekti, ko iesniegušas pašvaldības iestādes, lai dotu iespēju līdzfinansējumu saņemt sabiedrības aktīvistu ieceru īstenošanai.

Šogad kopējais projektu finansējums plānots 8500 eiro. Projektu pieteikumu iesniegšanas termiņš ir šī gada 28. marts. Tie nododami novada domes kancelejā vai nosūtāmi pašvaldībai pa pastu.

Lai apspriestu konkursa nosacījumus un saņemtu atbildes par projektu sagatavošanu, visi interesenti aicināti uz tikšanos kultūras nama mazajā zālē ceturtdien, 6. martā, pulksten 16. Konkursa nolikums un projekta pieteikuma veidlapas atrodamas mājaslapā iecava.lv.

Iepriekšējos gados par labākajiem iedzīvotāju īstenotajiem projektiem tika nosaukti gājēju celiņa būve pie Brīvības pieminekļa Iecavas parkā, vecāku īstenotā rotaļlaukuma labiekārtošana bērnudārzā «Cālītis» un aktīvās atpūtas centra ierīkošana pie mājām «Cerindas» Zorģos.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas