Rīko svētkus pensionētajiem skolotājiem 8

Bauskas novada pensionētos pedagogus otrdien, 13. oktobrī, gaidīs Bauskas mākslas skolas Baltajā zālē. Bauskas novada izglītības nodaļas (IN) metodiķe Līga Kļaviņa pastāstīja, ka pasākums iecerēts tautiskā garā. Tāda ir sarīkojuma vadītājas skolotājas Vijas Cerusas iecere, jo šogad 180. dzimšanas diena ir Krišjānim Baronam. Par īpašu noskaņu gādās folkloras kopa «Svitene» no Rundāles novada.
 
Kā ierasts, vairāki pedagogi tiks īpaši godināti. Bauskas novada apbalvojumu – godarakstu – pasniegs pensionētajiem skolotājiem Inārai Grēniņai (Vecsaules pamatskola), Jānim Estam un Benitai Hermanei (Bauskas mūzikas skola), Annai Skripstai (Griķu pamatskola), Zinai Baļčunei, Rasmai Rijniecei un Intai Jauntēvai (Bauskas Valsts ģimnāzija).

 Pašvaldības atzinības rakstus pasniegs pensionētajiem pedagogiem Veronikai Gailei (Vecsaules pamatskola), Jānim Mikulānam (Pamūšas speciālā internātpamatskola), Laumai Kronbergai (Mežotnes pamatskola), Venērai Bilānei (Īslīces vidusskola), Jevgenijai Dubaņevičai un Vijai Cerusai (Bauskas Valsts ģimnāzija). Vairākiem skolotājiem pasniegs izglītības nodaļas uzslavas rakstus.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

jop

Nu kā tad bez Cerusas,tad jau nākamgad atkal viņai ordeni iedos vai pateicības rakstu. Parastos skolotājus,kuri visu mūžu Bauskas rajonā par skolotājiem nostrādājuši esat aizmirsuši ! Katru gadu vieni un tie paši pašslavināšanās-Cerusa - Rijniecei,Baļčūnei,Jauntēvai. Dubaņēviča-Cerusai. Vai tiešām pārējie skolotāji nav pelnījuši??? Man ir kauns,bet kā jums?

pirms 5 gadiem, 2015.10.10 23:57

piebildei

Godātais"jop"! Jau ceturto gadu katru novada skolotājus pensionārus novads sveic Skolotāju dienā, bet uz svētku pasākumu aicina tos, kuriem ir nozīmīgas dzīves jubilejas- 65, 70, 75, 80., 85., 90., 95 un mūžs nokalpots skolai un skolēniem.
Ko nozīmē"parasts skolotājs"? Tā nemēdz klasificēt.

pirms 5 gadiem, 2015.10.11 07:53

Parastais skolotājs

Es esmu "teacher normal" vai "magister solito", tu šaiba.

pirms 5 gadiem, 2015.10.11 14:44

atbilde

Tad,kas Jauntēvai,Cerusai,Rijniecei,Baļčūnei katru gadu apaļās jubilejas,ka katru gadu apsveic?

pirms 5 gadiem, 2015.10.11 20:22

nezinu

Nezinu gan, kurus sveic, arī es esmu strādājusi Bauskas novadā, bet nevienu gadu neesmu saņēmusi ne apsveikumu, ne uzaicinājumu uz kādu pasākumu Bauskā. Tikko lasīju, kā tas notika Rundāles novadā, tur aicināti visi, kuri strādājuši kādā no šī novada skolām, bildēs arī var redzēt gan Baķi, gan Strazdiņu. Bauskai kauns!

pirms 5 gadiem, 2015.10.11 10:19

zinu

Bauskas novads vienmēr izceļas ar "īpašu attieksmi" pret jebkuras jomas nodarbināto, vissirsnīgākie paldies ābelniekam un viņa "atbalsta grupai" par īpašo auru, kas radīta Bauskas novadā

pirms 5 gadiem, 2015.10.11 10:49

nesaprotu

Kā nav kauns atkal ķengāties!Bija jauks pasākums.Un Cerusei paldies!Skatījos un apbrīnoju šo jauko skolotāju.Gan valoda laba,gan patīkami skatīties!Un nevag ķengāties!A.

pirms 5 gadiem, 2015.10.14 19:26

Vietējās ziņas