Rīkos Bauskas novada uzņēmēju konkursu 4

Šodiena, 8. oktobris, ir pēdējā diena, kad iedzīvotāji var iesniegt savas kandidatūras konkursam, ko rīko bijušā Bauskas novada teritorijā, «Bauskas novada uzņēmēju gada balva», informē Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas galvenā speciāliste Ieva Šomina.

Kamēr nav sagatavots apvienotā novada uzņēmēju konkursa nolikums, tikmēr rīko konkursus iepriekšējo novadu robežās. Šādi konkursi notiks bijušā Iecavas novada teritorijā un arī bijušajā Bauskas novadā.

«Formāts būs tāds pats kā līdz šim. Vienīgi atbilstoši nolikumam laiks ir iekavēts. Tas gan netraucēs konkursu īstenot, ievērojot grafiku,» stāsta I. Šomina. Viņa norāda, ka par konkursa rīkošanu sazinājusies ar Bauskas novada uzņēmējdarbības konsultatīvās padomes vadītāju Aivaru Svarenieku, kurš paudis atbalstu konkursa rīkošanai.

Iespējams, ka viena no sadaļām – noslēguma svinīgais pasākums – tomēr nenotiks «Covid-19» ierobežojumu dēļ. Tas, kādi būs noteikumi pēc pāris mēnešiem, vēl nav zināms. I. Šomina pieļauj, ka uzņēmējus sveiks un godinās, iespējams, tāpat kā šī gada sākumā – ar speciāliem videoierakstiem. «Bauskas novada uzņēmēji ir pelnījuši šo godināšanu,» pauda I. Šomina.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas