Rīkos izglītojošu semināru Eiropas Sociālā fonda projektu rakstīšanā

Zemgales plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs ceturtdien, 29. janvārī, Bauskas kultūras centra izstāžu zālē rīkos semināru par biežāk pieļautajām kļūdām Eiropas Sociālā fonda projektu rakstīšanā.

Semināru vadīs projektu pieteikumu vērtēšanas eksperte, projektu vadītāja Zane Seipule. Dalībniekiem būs iespēja gūt teorētiskas un praktiskas zināšanas par biežāk pieļautām kļūdām Eiropas Sociālā fonda projektu rakstīšanā un vadīšanā 2007. – 2013. gada plānošanas periodā.

Aicināti piedalīties esošo un topošo nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī iesācēji projektu rakstīšanā. Dalībnieku skaits seminārā ir ierobežots, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās – Bauskā jāpiesakās līdz 28. janvārim.

Reģiona struktūrfondu informācijas centra konsultante Natālija Gerasimova atzina, ka informācija par aizgājušo periodu palīdzēs nākamo projektu sastādīšanā, lai arī par jauno plānošanas periodu neko pašlaik pateikt nevar. «Domāju, ka plānošanas periodam šajā situācijā nav nozīmes. Projekta rakstīšanas būtība nemainīsies. Piedāvāsim teorētiskas un praktiskas apmācības, kas būs nemainīgi vērtīgas arī jaunajā periodā,» tā N. Gerasimova.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas