Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Risinās autotransporta problēmas Iecavas ciemā 1

Iecavas ciemā pie sabiedriski nozīmīgām ēkām ir nepieciešama transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu ievērošanas kontrole, pie tāda secinājuma nonāca domes deputāti 10. decembra sēdē.

Šādu jautājumu ierosināja izskatīt deputāts Aivars Mačeks. Viņš stāsta, ka nereti nākas novērot Iecavas centrā, piemēram, stāvlaukumā pie veikala «Maxima», ka iedzīvotāji visas dienas garumā atstāj savu vieglo automašīnu un ar sabiedrisko transportu dodas uz Rīgu strādāt.

Tas apgrūtina pārējai sabiedrības daļai ar transportlīdzekli pārvietoties un apstāties ciema teritorijā pie sabiedriskajām ēkām. Šādas situācijas novērotas pie veikaliem, pie kultūras nama, autoostas un citur.

Deputāti novērojuši, ka pie veikala «Maxima» tiek ignorēta invalīdu stāvvieta, tāpat pie daudzstāvu mājām automašīnas novietotas tā, ka glābšanas dienesti nespēj piekļūt cietušajiem.

A. Mačeks uzsver, ka ilglaicīgai transportlīdzekļa novietošanai Iecavā ir izveidoti divi stāvlaukumi – pie baznīcas un pie Rīgas un Skolas ielas krustojuma, kurus ikdienā teju neizmanto.

Deputāts kārtības ieviešanas nolūkos ierosina šo problēmu risināt, izvietojot ceļa zīmes, kas ierobežo stāvēšanas ilgumu, tāpat apspriežot situāciju ar Iecavas novada kārtībniekiem. A. Mačeks uzskata, ka jāsāk izstrādāt plānu, kā apkarot problēmu. Pārējie deputāti viņam piekrita.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Valdis

Zīmes jau ir, tikai kontroles nekādas. Kontrolētājus vajadzētu tādus, kas spēj kaut ko izdarīt arī igaunim ar Q7 un vēl vienam ar bmw, kurš kaut ko pārēdies vai stāvoklī. Tonēto logu aizliegums arī abiem pie pakaļas.

pirms 6 gadiem, 2013.12.13 17:31

Vietējās ziņas