Rit izmeklēšana Dāviņu traģēdijas lietā; aizturēta viena persona

Bauskas novada Dāviņu pagastā piedzīvotā jaunas sievietes nāve satricinājusi ne tikai visa pagasta iedzīvotāju mieru, bet notikušajam seko līdzi arī daudzi viņas bijušie klasesbiedri, skolasbiedri un draugi. Cilvēki izjūt bailes, ka «slepkavnieks staigā uz brīvām kājām», jūtas apdraudēti, tādēļ arī «Bauskas Dzīve» turpina interesēties par izmeklēšanas gaitu.

«Pašlaik kriminālprocesā ir aizturēta viena persona, kurai piemērots
drošības līdzeklis – apcietinājums. Lieta ir kvalificēta pēc Krimināllikuma 116. panta par slepkavību. Policijā turpinās aktīvs darbs pie vairākām notikušā versijām,» «Bauskas Dzīvei» skaidro Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Kā informējām, pirms nedēļas, 12. jūlijā, Bauskas novada Dāviņu pagastā dega saimniecības ēka. 1991. gadā dzimusi sieviete, steidzoties uz notikuma vietu, kur dzīvoja viņas tuvinieki, guva miesas bojājumus. Lai arī mediķi veica reanimācijas pasākumus, sieviete no gūtajiem ievainojumiem mira. Policijā par notikušo tika sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas par noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Jaunā sieviete guldīta zemes klēpī, bet notikusī traģēdija joprojām atstājusi rētas.


Vietējās ziņas