Riteņbraucēja Skaistkalnes pagastā krīt un gūst traumas

Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā 8. jūnijā sieviete vadīja velosipēdu un krita. Negadījumā riteņbraucēja guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 8. jūnijā saņemta informācija par 15 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti divi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 8. jūnijā saņemta informācija par 121 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 46 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 18 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess un viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti 20 ceļu satiksmes negadījumi, četros ir cietušas četras personas. Reģistrēta viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas