Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rosina skolēnus apgūt literatūru 3

Zemgales reģiona literāro uzvedumu un skatuves runas konkurss pagājušajā nedēļā risinājās Bauskā. Tajā piedalījās labākie dzejas runātāji, literāro uzvedumu izpildītāji no Bauskas, Rundāles, Dobeles, Jelgavas, Auces u. c.

Žūrijas loceklis, Nacionālā teātra aktieris un režisors Jānis Kaijaks, «Bauskas Dzīvei» pauda gandarījumu par skolēnu augsto izpildītājprasmi: «Ieguvēji ir visi, kuri piedalās skatēs. Gatavojoties tām, viņi iepazīst literatūru, apgūst publiskās runas prasmes, pārvar bailes no uzstāšanās auditorijas priekšā. Tā viņi izkopj savu personību.»

Pilsrundāles vidusskolas sākumklašu audzēkņi žūrijai rādīja uzvedumu pēc Karela Čapeka darba «Par sunīti un kaķīti» motīviem. 3. klases skolnieks Toms Rimševics «Bauskas Dzīvei» stāstīja, ka viņu aizrāvusi gan uzveduma gatavošana, gan uzstāšanās uz skatuves. 4. klases audzēkne Amanda Rokača atzina – gatavojot literāros uzvedumus, var lieliski izkopt talantu. Skolotāja Lilita Lauskiniece strādā radoši, sagatavot izrādi nav bijis grūti.

Valsts izglītības satura centra vecākā referente Dace Jurka «Bauskas Dzīvei» skaidroja, ka labākos no visas Latvijas 17. maijā aicinās uz noslēguma pasākumu Rīgā. Labākos no Zemgales reģiona nosauks pēc nedēļas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

smaids

Vai to izrādi par sunīti un kaķīti Lauskinieces kundze jau nerāda vairākus gadus pēc kārtas ????

pirms 6 gadiem, 2014.04.28 11:10

kaķītes mamma

Nē, nē, Lauskinieces kundze neko nerāda vairākus gadus! šitā ir decembra pirmizrades izr'de.Un top šobrīd 7pirmizrādes visām grupām! Laipni aicināti!

pirms 6 gadiem, 2014.04.29 09:29

Vietējās ziņas