Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rosinās skolēnus pievērsties eksaktajām zinātnēm 1

Bauskas sākumskolā īstenos izglītojošo projektu «Miniphanomenta», portālu informē skolas direktores vietniece Inita Nagņibeda.
Pirmdien, 3. februārī, skolā notiks seminārs 1. līdz 6. klašu skolotājiem un vecākiem. Tajā viņi varēs uzzināt par dažādiem aizraujošiem eksperimentiem mācību stundām un starpbrīžiem. Semināru vadīs Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra pārstāvji Sanita Šabanska un Zintis Buls.

Skolā tiks izvietotas 30 īpašas «Miniphanomenta» eksperimentu stacijas. Starpbrīžos skolēni tajās varēs patstāvīgi darboties, rosinot radošo un tehnisko domāšanu. Lai iepazītos ar šo projektu, interesenti aicināti pieteikties sākumskolā līdz 31. janvārim.

Projektā «Miniphanomenta» ietilpst 52 aizraujoši eksperimenti mācību stundām un starpbrīžiem. Projekts ir Jelgavas pilsētas pašvaldības atbalstīta mērķprogramma, kas tapis sadarbībā ar Ziemeļvācijas uzņēmēju fondu. Šī projekta mērķis ir skolēnu iespējami agra iepazīstināšana ar tehnikas norisēm, lai attīstītu viņu pētnieciskās prasmes un veicinātu interesi par dabaszinātnēm.

Kad bērni darbojas ar eksperimentu stacijās, skolotājs nestāsta, kā kurš eksperiments darbojas un kāda fizikas parādība ar to tiek attēlota. Skolēniem ļauts pašiem eksperimentēt un atrast atbildes. Tādējādi tiek rosināta viņu iztēle, prasme pētīt un eksperimentēt, veicināta tehniskās domāšanas attīstība.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas