Rudens apļu skrējienos Iecavas stadionā pirmajā posmā pieveikti 392 apļi

Iecavas stadionā norisinās apļu skrējiens «Ieskrien rudenī!», kurā iespēja piedalīties ikvienam Iecavas pilsētas un pagasta iedzīvotājam, tādā veidā popularizējot veselīgu dzīvesveidu, informē Iecavas novada sporta skolas «Dartija» izglītības metodiķe Evelīna Daškeviča.

Sacensības norisinās četros posmos – oktobrī ceturtdienās no plkst. 15 līdz 16, un no 19 līdz 20. Piedalīties var tikai vienu reizi dienā kādā no sešām vecuma kategorijām – 2006. gadā dzimušie un vecāki puiši un meitenes, 2007. – 2009. gadā dzimuši jaunieši un jaunietes, kā arī 2010. gādā dzimuši un jaunāki zēni un meitenes. Norādītajā laikā katrs dalībnieks var izvēlēties sev piemērotu apļu skaitu.

Augstvērtīgāko rezultātu sasniedzējiem paredzētas pārsteiguma balvas. Rezultāti tiks paziņoti pēdējā skrējiena posma dienā 28. oktobrī. 2019. gadā. Piemēram, kopumā tika noskrieti 1627,6 kilometri.

Rīt, 14.oktobrī, būs apļu skrējiena otrais posms, bet pagājušajā nedēļā aizritējis pirmais «Ieskrien rudenī!» posms, kurā kopā tika pieveikti 156,8 kilometri jeb 392 apļi. Vislielāko posmu noskrēja Iecavas vidusskolas 11. klases audzēknis Toms Vitrups, pieveicot 11,2 kilometrus jeb 28 apļus. Jaunietis ikdienā nodarbojas ar vieglatlētiku, dzied folkloras kopā «Tarkšķi» un spēlē mandolīnu. Brīvajā laikā pašmācības ceļā mācās spēlēt ukuleli un ģitāru. «Sports un skriešana mani piesaista, jo tas ir labi man pašam, prātam un ķermenim. Mana ģimene arī diezgan daudz nodarbojas ar sportu. Mēs ejam pārgājienos, braucam velobraucienos. Šajās sacensībās piedalījos pirmo reizi. Vērtēju pozitīvi, jo tieši garie skrējieni patīk vislabāk,» atzīst Toms.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas