Rudens brīvlaikā aicina fotografēties un radoši izpausties 3

Bauskas bērnu un jauniešu centrā (BJC) visas nedēļas garumā skolēniem ir iespēja ļauties aizraujošai fotosesijai, izmantojot modernās tehnoloģijas.
 
BJC Dzeltenās mājas trešajā stāvā visas nedēļas garumā spīdēs zibspuldzes. Tur ikviens interesents var ļauties aizraujošai, izdomas bagātai un mūsdienīgai fotosesijai.

Andris Kāposts, Bauskas novada jauniešu domes biedrs, portālam pastāstīja, ka fotostudijā iespējams nofotografēties jebkur, kurs sirds to vēlas. «Izmantojot «fotošopu» un zaļo sienu, katrs interesents var aizceļot uz Parīzi, Romu vai Londonu. Lietojot modernās tehnoloģijas, zaļā siena ļauj izpausties izdomai, un uz tās fona attēlot var praktiski jebkuru vietu, kura vien ienāk prātā. Bildes ir ļoti kvalitatīvas,» stāsta A. Kāposts. Viņš noteic, ka samaksa par fotografēšanos ir mērāma konfektēs. «Mēs vācam konfektes gaidāmajai Helovīna ballītei. Tik, cik katram nav žēl, tik saldumu mums var iedot, pretī saņemot kvalitatīvu fotosesiju,» stāsta jaunietis.

Linda Spundiņa ar draugiem BJC telpās brīvajā brīdī gatavojās Helovīna ballei, kura notiks 31. oktobrī kultūras centrā. «No aplikāciju papīra gatavojam dažādas Helovīnam raksturīgas dekorācijas, apdaiļojam burkas, kurās mirdzēs svecītes, un veicam daudz citu darbiņu, lai svētki būtu krāšņi un balle izdevusies,» stāsta jauniete.

Rudens brīvlaikā radoši pavadīt 29. oktobra ceturtdienu aicina interešu izglītības metodiķe, rokdarbu studijas «Kamolītis», lego pulciņa un elektronikas pulciņa skolotāja Ilze Krieviņa. Viņa pastāstīja, ka vismaz divu stundu garumā bērniem būs iespēja radoši izpausties, no dabas veltēm gatavojot mūzikas instrumentus. «Aicinu visus pilsētas bērnus nākt ciemos, lai priecīgi un lietderīgi pavadītu brīvlaiku. Ar izgatavotajiem instrumentiem mācīsimies muzicēt un paši sev sniegsim nelielu koncertu,» tā I. Krieviņa. Skolotāja aicina vecākus saģērbt bērnus silti, jo daļa aktivitāšu notiks arī ārā. Mazos sasildīs arī silta tēja.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Jauki

Bet helovīnus gan nevajag! Kaut kāda pretīga, ievazāta padarīšana.

pirms 5 gadiem, 2015.10.29 06:06

tā viš ir

savas goda dienas, svētkus esam aizmirsuši, bet ievazātajiem tiek goda vieta!

pirms 5 gadiem, 2015.10.29 09:44

Vietējās ziņas