Rudens skrējienā Iecavā iesaistās kaimiņu novadu sportisti

Iecavas novada sporta skolas «Dartija» ikgadējā rudens skrējienā sestdien, 3. oktobrī, piedalījās 72 entuziasti, «Bauskas Dzīvei» pavēstīja sacensību tiesnesis Elmārs Gāga.

Trasē devās daudz jauniešu un bērnu ne tikai no Iecavas, bet arī no Bauskas, Jelgavas, Ķekavas, Ozolnieku novada, Rīgas.

Ģimenes uz Iecavas parku atvilināja skaistais laiks – jau ap pulksten 11, kad skrējiena tiesneši devās iezīmēt trasi, pie sporta nama «Dartija» reģistrācijas sākumu gaidīja pāris vecāku ar atvasēm. Bērni vizinājās ar riteņiem, bet pēc tam skrējienā devās kopā ar tēti vai māmiņu. Savu numuru un līdzi skriešanas prieku guva kādas ģimenes labākā draudzene – sunīte.

Iecavas parkā un tuvējās apkaimes ielās vīriešiem un jauniešiem bija jāpieveic sešu kilometru distance, pārējiem skrējējiem – divi kilometri. Mazākie dalībnieki pirmsskolas vecumā skrēja līdzi lielākajiem prieka pēc. Kaut dažam vēl visu distanci bez atpūtas pieveikt neizdevās, bērni līksmi pavadīja laiku ar ģimeni un draugiem.

Bauskas novada sporta pedagoģe Aina Indriksone ar kolēģēm uz Iecavas skrējienu bija atvedusi ap 20 audzēkņu. Treneres Dace Kalniņa un Ilona Dramačonoka arī pašas devās trasē.

«Ar katru gadu skrējēju Iecavas parkā un ielās ir arvien vairāk,» saka E. Gāga, piebilstot, ka pērn novada rudens skrējienā reģistrēti 60 dalībnieki. Skrējiens ir daļa no sporta skolas jaunās sezonas sākuma, kas jau ievadīta treniņgrupām vieglatlētikā, basketbolā, galda tenisā.

Iecavas novadā arvien vairāk cilvēku gan skrien, gan nūjo un brauc ar divriteni, lai uzturētu aktīvu dzīvesveidu un uzlabotu veselību, skaidro sporta skolas treneri. Šī gada rudens skrējiena tiesnešu komandā bija sporta skolas pedagogi un darbinieki Irisa Korčagina, Lienīte Ludriķe, Laura un Valdis Šusti, Māris Ozoliņš.

Vairāki skrējiena dalībnieki reģistrēti portālos skriesim.lv un noskrien.lv, regulāri piedalās skriešanas sacīkstēs visā Latvijā. Viņu vidū ir uzvarētāji dažādās distancēs, daži reģistrēti maratona un baskāju skrējēju vietnē.

Uzziņai

Skrējiena «Iecavas rudens 2015» uzvarētāji

Vīrieši:
1. Oskars Stāmers, Ozolnieki;
2. Mareks Zālītis, Ķekava;
3. Mārtiņš Jirgensons.

Sievietes:
1. Gunta Amoliņa, Rīga;
2. Dace Kalniņa, Bauska;
3. Ilona Dramačonoka, Bauska.

Jaunietes:
1. Sendija Jakobsone, Bauska;
2. Anastasija Vidončikova, Jelgava;
3. Enia Tīna Šusta, Iecava.

Jaunieši :
1. Raivo Veļiks, Ozolnieki;
2. Mārtiņš Bukšs, Bauska;
3. Matīss Mitrofanovs, Iecava.

Meitenes:
1. Gerda Dreimane, Bauska;
2. Emīlija Druviņa, Iecava;
3. Elizabete Grīva, Bauska.

Zēni:
1. Ričards Kalniņš, Iecava;
2. Adrians Reinholds;
3. Jēkabs Šusts, Iecava.

Dati: skrējiena tiesnesis Elmārs Gāga.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas