Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālē atbalstīs iedzīvotāju iniciatīvu 4

Deputāti atbalsta ideju, ka Rundāles novada iedzīvotāji varēs saņemt līdz 1000 latiem par vienu projektu, lai brīvprātīgi realizētu savu iniciatīvu apkārtējās vides uzlabošanā.
 
Rundāles novada domē sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdē 14. novembrī deputāti apstiprināja nolikumu iedzīvotāju iniciētu projektu konkursam «Iedzīvotāji veido savu vidi». Tas nosūtīts tālākai izvērtēšanai finanšu komitejas un domes sēdē. 
Nolikumā minēts, ka savu iniciatīvu varēs iesniegt jauniešu un senioru nevalstiskās organizācijas (NVO), kā arī neformālās iedzīvotāju grupas vismaz piecu cilvēku sastāvā.

Svarīgi, lai projekts veicinātu novada teritorijas labiekārtošanu, pilnveidošanu, uzlabošanu un būtu ilgtspējīgs – jābūt pieejamam sabiedrībai ne mazāk kā trīs gadus pēc realizēšanas.

Ja iedzīvotāji savas idejas materializē pašvaldības īpašumā, tad to pilnā apmērā apmaksā no domes budžeta līdzekļiem. Ja projektu paredzēts veikt privātīpašumā, tad iesniedzējam jānodrošina 20 procentu līdzfinansējums.

Projektus izvērtēs komisijas priekšsēdētāja Inta Klīve un locekļi – pašvaldības izpilddirektors Aigars Sietiņš,  finanšu un investīciju nodaļas vadītāja Marija Teišerska, Uzņēmējdarbības un kompetenču centra vadītāja Ludmila Knoka, Viesturu un Svitenes pagastu pārvalžu vadītāji Vitālijs Bļinkovs un Jānis Liepa, kā arī projektu speciāliste Laura Ārente. Tos varēs iesniegt visa gada garumā katra mēneša pēdējā darbdienā.

Pēc nolikuma apstiprināšanas domes sēdē pieteikuma anketu varēs atrast pašvaldības mājaslapā, sadaļā «Sabiedrība».

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Krizdole

Man par to ir liels prieks! Paldies tiem, kas īstenoja šādu ideju.

pirms 6 gadiem, 2013.11.15 14:16

Vietējās ziņas