Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālē ceļus ziemas sezonā tīrīs z/s «Sējas»

Novembrī noslēgts līgums ar zemnieku saimniecību «Sējas» par Rundāles novada autoceļu tīrīšanu, informē pašvaldības izpilddirektors Aigars Sietiņš.
 
Bija izsludināts publiskā iepirkuma konkurss. Uzvarēja vienīgais pretendents – Viesturu pagasta zemnieku saimniecības «Sējas» īpašnieks Āris Burkāns. Līgums noslēgts uz sešiem mēnešiem, tā kopējā līgumcena ir 8449,01 lats bez PVN.

Uzvarētāja piedāvātā līgumcena par brauktuves viena kilometra atbrīvošanu no sniega bija 12,50 lati bez PVN. Darbu veikšanai paredzēts izmantot divus traktorus, kas aprīkoti ar sniega šķūrēšanas lāpstām. Novada domes izpilddirektors atzīst, ka zemnieku saimniecība ir gatava veikt līgumā paredzētos uzdevumus, tiklīdz būs nepieciešams.

A. Sietiņš paskaidro, ka no sniega būs jāattīra 136 kilometri. Līgumā minēts, ka ceļi jātīra noteiktā kārtībā. Pirmās jākopj brauktuves, pa kurām kursē skolēnu autobusi, pēc tam – autoceļi un ielas novada administratīvajā centrā un pagastu centra teritorijās. Vēlāk jākopj brauktuves ciemu teritorijās, tad autoceļi, kas ved pie iedzīvotājiem, kuri  pakļauti pašvaldības un sociālajām programmām. Pēdējos tīra pārējos pašvaldības autoceļus.

Iepirkuma procedūras daļa, kas paredzēja ceļu kaisīšanu ar smilts un sāls maisījumu, tika pārtraukta, jo konkursā nepieteicās neviens pretendents. Tā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija. A. Sietiņš apstiprina, ka pašlaik nav parakstīts līgums par ceļu kaisīšanu ar smilts un sāls maisījumu. Viņš apgalvo, ka to paredzēts darīt, tuvojoties atkusnim, jo šo pakalpojumu galvenokārt izmanto, lai likvidētu ledus «uzaugumus» uz ceļiem. Izpilddirektors stāsta, ka ierasti šo uzdevumu veic SIA «Vides serviss» darbinieki. Pērn pakalpojums izmantots tikai vienu reizi, pirms diviem gadiem tas nav darīts ne reizi.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas