Rundālē decembra nogalē būs skatāma smilšu animācijas teātra izrāde «Riekstkodis»

Rundāles novada multifunkcionālā centra kultūras zālē decembra nogalē būs skatāma Latvijas smilšu animācijas teātra izrāde bērniem «Riekstkodis». 27. decembrī māksliniece Tatjana Gavriļenko ar smilšu gleznu palīdzību atdzīvinās skaistāko Ziemassvētku stāstu, kuru papildinās čella mūzika un ielasīto pasaku fragmenti. Savukārt pēc izrādes noritēs smilšu animācijas meistarklase ar mākslinieci, portālu informēja Latvijas smilšu animācijas teātrī.
Smilšu animācijas teātra māksliniece, režisore Tatjana Gavriļenko radījusi priekšnesumu par «Riekstkodi». Uz skatuves pati māksliniece veidos smilšu gleznas, kuras ar klasisko mūziku pavadīs čellists Mareks Radzēvičs.

«Skaista smilšu animācija pastāstīs jums par prinča Riekstkoža drošsirdību, par viņa draudzenes drosmi un par varenu brīnumu, pirmās mīlestības rašanos. Jūsu priekšā parādīsies plaša varoņu jūtu, pārdzīvojumu un emociju pasaule,» vēstīts izrādes pieteikumā.
Rundālē varēs vērot tieši animācijas tapšanas procesu smilšu gleznās, kuras nemitīgi nomainīs cita citu, bet šova noslēgumā bērniem būs iespēja arī pašiem piedalīties smilšu animācijas meistarklasē kopā ar mākslinieci.Pievieno komentāru

Vietējās ziņas