Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālē deputāti nedomā nolikt mandātus 30

Rundāles novadā no deviņām deputātu vietām sešas ieguvusi vēlētāju apvienība «Cilvēkiem un zemei». Tādējādi pašreizējais novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis vēl četrus gadus var turpināt saimniekot. «Bauskas Dzīvei» A. Okmanis paskaidroja, ka apvienības sanāksmē trešdien, 5. jūnijā, tika spriests par viņa palikšanu novada domes priekšsēdētāja amatā. Apvienības sanāksmē diskutēts arī par to, kā rīkosies divi tās deputāti Inta Klīve un Nauris Brūvelis.  Atbilstīgi izmaiņām likumdošanā viņi nevar vienlaikus būt pašvaldības deputāti un iestāžu vai administrācijas nodaļu vadītāji. Inta Klīve ir attīstības nodaļas vadītāja, Nauris Brūvelis - Viesturu pagasta pārvaldes vadītājs.Izvērtējot situāciju, izlemts, ka I. Klīve deputātes mandātu nenoliks. Savukārt N. Brūvelis pirmajā jaunās novada domes sēdē tiks apstiprināts par deputātu. Tad viņš atbilstīgi likumam septiņu dienu laikā varēs izlemt, nolikt mandātu un turpināt vadīt Viesturu pagasta pārvaldi vai arī saglabāt deputāta statusu.Ja N. Brūvelis izlems turpināt strādāt Viesturu pagasta pārvaldē, tad viņa vietā no apvienības tautas kalpa pienākumi būs jāuzņemas Saulaines profesionālās vidusskolas direktoram Jānim Beķerim. Tāpat apvienības 5. jūnija sanāksmē diskutēja par novada izpilddirektoru. Pašlaik šī amata pienākumu izpildītājs ir Aigars Sietiņš. A. Okmanis pastāstīja, ka jaunās domes pirmajā sēdē viņš deputātiem ierosinās A. Sietiņu apstiprināt šajā amatā.

Pievieno komentāru

Komentāri 30

Secinājums ,Okmanis ir neaizvietojams un ļoti daudz izdarījis ,tad vajag viņu izvirzīt valsts apbalvojumam par smagu darbu, Rundāles novada iedzīvotāju labklājības celšanā un novada attīstībā ,tādus darba rūķus noteikti vajag apbalvot.

pirms 7 gadiem, 2013.06.09 17:16

Ja tu esi tālu stāvoš no izglītības sistēmas ko tad spried,izskatās kad esi labs filozofs!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.09 12:59

No izglītības esmu ļoti tālu stāvošs,bet saprotu,ka tas "zemnieks" ir galīgi stulbs vai izliekas..Spriest no viena neveiksmīga audzēkņa par izglītības programmu un vēl trakāk par skolu ,ir vienkārši idiotiski!Pat ģimenē cilvēki atšķiras,nerunājot par audzēkņiem un arī skolotājiem..Tad iesaki kādu profesiju vajag un kvalifikāciju?Ja ne,tad tā ir vienkārši tukša d...na!Dzirdēju,ka Saulainē tikko iekārtoja jaunas,modernas metināšanas iekārtas.
p.s.un Okmani arī liec mierā,jo viņš ir ļoti daudz laba izdarījis novada labā,ko noteikti nevarētu teikt par tevi,kurš tikai māk citus kritizēt!Protams,tev par mierinājumu,tu neesi vienīgai tāds Latvijā...

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 22:54

sss

Piekrītu Gunas draudzene.Sandrai gribas amatus, ne domat par citiem.to gan ne.katik pašai nagi,pričene, mašīna un ve'cis.

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 14:37

Zemnieks

Bija pie manīm praksē profesionālās vidusskolas audzēknis ar topošo profesiju lauku apsaimniekotājs,secinājums tāds ka Saulaines skola neatbilst mūsu darba tirgus pieprasījumam ,tas kas vada šo mācību iestādi viņš neapjēdz līdz galam kādas ir pieprasītākās profesijas.

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 11:52

Jaunietis

Kādas profesijas māca Saulainē,gribu zināt ,,es,,.

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 11:21

es

Jā "zemnieks" mums ir "līmenī", runā par Saulaini, par direktoru, bet īsti zina, ko tur māca, ne kā direktoram uzvārds! Nu nevajadzētu gan izteikties par lietām, ko nesaprot!!!

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 07:28

Tas esi tu Sa..i,atkal pilns?Proftehniskā..???Latvijā nelieto vairāk kā 20 g.,un Saulaine vispār nekad tā nav dēvēta.

pirms 7 gadiem, 2013.06.08 00:02

Zemnieks

Beķeris proftehniskajā vidusskolā neko labu nav izdarījis ,tās profesijas ko māca viņas nevienam nav vajadzīgas tas ir beztolks ,valsts naudas izšķiešana, viena otra pedagoga līmenis nav atbilstoš šo laiku izglītibas prasībām ,pavāri nekam nederīgi ,lauku apsaimniekotāji kam viņi vajadzīgi kaut kāds blefs,sekretāri lietveži kam viņi vajadzīgi.Bekers neko nav spējīgs izveidot ,lai paanalizē darba tirgu pēc kā ir pieprasījums,sagatavo nākamos bezdarbniekus.Vel būs deputāts profāns.

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 23:22

Gunas draudzene

Varbūt Sandra varētu vairāk pievērst uzmanību Rundāles novada visu kultorgu stimulēšanai,lai algas būtu ne mazākas par minimālajām,iedvesmu rašanai-uzslavas utt. Sev mazāk ņemt,bet citiem kaut maz drusku iedot!Piekrītu Lamzaka,Es,Kaucmindietes,Sabiedriskā diplomāta,sss,Madaras teiktajam.

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 16:29

Madara

Es piekriitu sabiedriskajam diplomaatam ,ka visiem liekas normas robezaas,ja N.Bruuvelis pusi no dienas pavada liimeejot plakaatus netaalu no savaam dzraudzeneem un otru pusi kopj lopus savu vecaaku saimnieciibaa.jaa,dienas paiet aatri un re,jau naakamais gads,bet nekas nav iisti izdariits.

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 16:13

sss

Ko nu te ņematies! Nekas tak nemainīsies.Es jau teicu pagāšgad- Paegle prot izlikties par dūjiņu, bet ir bulterjers.Ar cilvēkiem kā izrīkojas. Mēs jau nu zinām gan.Arī personīgi.Es nebalsoju.

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 11:42

jautajums tak velreiz- vaj tad paliek ta sandra vai ne, ko? ir jau citi cilveki, kuri ir gatavi stradat.kur var pieteikties?

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 11:37

Sabiedriskais Diplomāts

Esmu pārsteigts,ka N.Brūvelis ir Viesturu pārvaldes vadītājs,jo līdz šim visus šos gadus vīņš,tikai to vien darija ,ka uzņēma ūdens skaītāja rādijumus un līmēja informatīvo makulatūru uz informatīvajiem stendiem,esmu tiešām ļoti pārsteigts,cik ļoti mūsu tauta ir labvēlīga mūsu ierēdņiem,lai tie varētu no vēlēšanām,līdz vēlēšanām deldēt bikšu sēžamvietu !

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 10:35

Kaucmindiete

Jā, dīvaini gan, tikai nez kāpēc Okmanis ,Beķera J. tiešām redzmos nopelnus Saulaines prof.skolas attīstībā bieži vien medijos un raidījumā Novadi izvēlas "prihvatizē"... Vēl taču daži gadi jāpagaida, kad varbūt skolu pārņems novads.

pirms 7 gadiem, 2013.06.07 08:44

Vietējās ziņas