Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālē jāvienojas par ceļa pārņemšanu pašvaldības pārziņā 10

Rundāles novada domes sēdē 28. februāra rītā deputātiem jāizskata 29 darba kārtībā iekļautie jautāumi, portālu informēja novada sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.Deputātiem jāpieņem galīgais lēmums par valsts autoceļa Dzirnieki - Pilsrundāle pārņemšanu pašvaldības pāziņā. Izpilddirektora vietas izpildītājs Aigars Sietiņš ziņos par saistošajiem noteikumiem, kas regulē sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.  Pilsrundāles vidusskolas direktore Anda Liškauska informēs par izmaiņām nolikumā, kas regulē naudas balvu piešķiršanu vidusskolas skolēniem un pedagogiem.  Speciāliste Zinaīda Sparāne ziņos par iespēju piedalīties projektā, kas ļautu novadā iekārtot informācijas punktu jauniešiem. Finansējumu lūdz Svitenes pagasta pensionāru biedrība «Sudrabupe», jo vēlas realizēt projektu «Eiropas pilsoņa gads Rundāles novada pensionāru biedrībā «Sidrabupe». Deputātiem jāpieņem jauni saistošie noteikumi par licencēto makšķerēšanu Lielupē novada administratīvajā teritorijā. Darba kārtībā iekļauti vairāki ar īpašuma tiesībām sagatavotie lēmumu projekti. «Bauskas Dzīve» atgādina, ka novada domes sēdes ir atklātas, tās drīkst apmeklēt ikviens interesents. 28. februāra domes sēde sākas deviņos rītā.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Vietējais

Pārņemt ceļu jau nebūs grūti, bet kad asfaltētais segums būs jāmaina atpakaļ neviens neņems!!! Līdzekļu pagastam nebūs- tad gan būs pakaļā!

pirms 7 gadiem, 2013.03.01 12:29

brrrrr

Losi, Auzān ! Tak uzraksti par kuru ceļa posmu ir runa, lai cilvēki saprot. Tak runa ir par to gabaliņu no Pils līdz Elejas šosejai. Vairodznieki, aizmirstiet, ka kāds Jums kaut ko tur labos un uzturēs !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.03.01 09:30

garāmejot

to nav saprotams

nu, ja tas ceļš ir labā stāvoklī, tad es esmu radiators..
bedre uz bedres, nopietna remonta savu mūžu tur nav bijis.. (nu protams, izņemot gabaliņu no pils līdz Elejas šosejai).

vienīgais - vai tas nebij jālemj sadarbībā ar Jelgavas pašvaldību.. citādi līdz Jaunsvirlaukai - pašvaldības ceļš, tālāk valsts :))

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 20:28

Ir saprotams

Aivars daudziem ,,pautus"- gribēšanu darīt ir apgriezis un uz tā fona viņa pauti - izdarītais (neizdarītais) tiešām izskatās lieeeeeeeeeli.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 13:48

Pēteris

Beidziet tak grausties... .Vai tad Aivars par maz ir izdarījis novada labā? Gribētu redzēt kuram vēl ir tik lieli pauti...

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 11:52

Nav saprotams

Vai kādam,izņemot Okmaņa kungu, ir īsti skaidrs,kādēļ jāpārņem pagaidām labā stāvoklī esošs, normāli uzturēts valsts nozīmes ceļš?Saprastu,ka tiktu darīts,kas lietas labā attiecībā uz Svitenes ceļu, ar kura uzturēšanu un remontu valsts netiek galā.Jā, nu laikam jau viss gaidāmo vēlēšanu sakarībā, būs tomēr ķeksītis,ko ievilkt pretī priekšvēlēšanu solījumiem, tikai ...ir arī tā,ka svitenieši neaizmirst,kāpēc pagājušajās vēlēšanās noticēja daudz kam, atbalstīja ar saviem plusiņiem, un nevienam nav noslēpums,ka liela daļa to darīja tikai solījuma,ka tiks noasfaltēts ceļš uz Sviteni dēļ,...taču par daudz ko šo gadu laikā acis ir atvērušās, un nu vairs tik vienkārši tas nesanāks.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 09:57

.

Pirms raksti, izveido loģisku teikumu, kuru var arī saprast.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 09:18

vai-vai

Lai direktore palasa portālā tv net ko raksta par skolām un mācībām nevis lemj par autoceļiem.To pašu arī ''ministre'.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 09:13

vai-vai

Lai direktore palasa portālā tv net ko raksta par skolām un mācībām nevis lemj par autoceļiem.To pašu arī ''ministre'.

pirms 7 gadiem, 2013.02.28 09:13

Vietējās ziņas