Rundālē notiks seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā 3

Trešdien, 27. novembrī, Rundāles multifunkcionālajā centrā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) rīko bezmaksas semināru  par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā, portālu informēja CFLA pārstāve Ieva Luste.

«Jau sesto reizi pulcēsim ES fondu projektu īstenotājus un interesentus semināru ciklā Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā. Gatavojot semināru programmu, raugāmies, lai tajā būtu kā aktualitāšu sadaļa par ES fondu progresu un nākotnē gaidāmo, tā arī praktiski ieteikumi un pieredzes stāsti no projektu īstenotājiem. Esam pateicīgi klientiem, kuri gatavi ar saviem stāstiem dalīties – reizēm tie sniedz iedvesmu, reizēm – mācību, taču vienmēr klausāmi ar interesi,» norādīja CFLA direktore Anita Krūmiņa.

Paredzēts, ka seminārā CFLA sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Finanšu ministriju, Labklājības ministriju, Finanšu nozares asociāciju un ES fondu projektu īstenotājiem stāstīs par aktualitātēm un nākotnes perspektīvām ES fondu jomā.
Semināra dalībnieki dalīsies ar zināšanām un uzkrāto pieredzi vienmēr aktuālajā tēmā – iepirkumu veikšanā. Tāpat klātienē tiks runāts arī par valsts atbalsta jautājumiem un pašvaldību aizņēmumu tēmu. Ar pieredzi – kā veiksmēm, tā izaicinājumiem – projektu īstenošanā dalīsies ES fondu finansējuma saņēmēji. Semināru laikā būs iespējams saņemt arī individuālas klātienes konsultācijas par ES fondu projektu e-vidi.

Pieteikšanās semināru apmeklējumam un darba kārtība pieejama CFLA mājaslapā. I. Luste aicina semināru apmeklējumam pieteikties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

"labā prakse"

kur vēl ko "labāku"redzēt kā Rundāles pašvaldībā, fondu izsaimniekošanā. Piemēram plakātu izvietošanā pie Lielupes, priekš zivtiņām, celiņu izbūvēšanā Mežotnes pilskalnā, kas jau nākamajā pavasarī bija sabrukuši, kuru "armatūrai" tika izmantots stiklašķiedras siets, paredzēts māju siltinājuma javas armēšanai. Veselu stundu varētu uzskaitīt piemērus, kā labāk šķērdēt fondu un vietējo darbarūķu nodokļos samaksāto.

pirms gada, 2019.11.09 09:54

:)

Izklausās pēc skauģiem no Bauskas puses, kas pēdejā laika uzdarbojas Bdz komentaros, stāstot cik slikti ir Rundales un Iecavas novadā, tadejādi slepti atbalstot ATR. Bet neceriet, nedabūt jums, ne Rundāli, ne Iecavu, naksies vien pašiem tikt galā ar saviem savaritajiem s... un problēmam...

pirms gada, 2019.11.09 12:25

bet?

kurš tev teica, ka Bauskas novadā ir kas labāks? Visu laiku it visos novados ir notikusi izsaimniekošana, kam labākais piemērs ir Rīga, tiesa, pārējos novados tas noticis atbilstoši iespējām.

pirms gada, 2019.11.09 13:14

Vietējās ziņas