Rundālē pateicas godprātīgiem maksātājiem 2

Rundāles pagasta padomē, 22. decembrī notika izloze, kurā piedalījās komunālo maksājumu 146 godprātīgie kārtotāji. Viņi ieguva triju apmēru atlaides. Bija noteikts, ka izlozē piedalās katrs, kurš līdz 17. decembrim ir samaksājis visus komunālo pakalpojumu rēķinus, kas 2008. gadā jākārto.Vērot izlozes gaitu bija ieradušās vairākas pensionāres. Viena no viņām - Jadviga Popļevko - izvilka pirmo laimīgo lozi, līdz ar to Gunārs Ramanis ieguva 50 latu atlaidi maksājumam par decembri, kas jāsedz janvārī. Tādu pašu balvu iedzīvotājas izlozēja arī Zinai Jačevskai un Maigai Smilgai.Desmit pagasta iedzīvotāji, gan rundālieši, gan saulainieši izlozē ieguva 20 latu atlaidi. Šī veiksme tikusi Dālei Brazulei, Andris Riderim, Ainai Simonovai, Osvaldam Stīrijam, Jevgēņijai Brazulei, Jadvigai Vannai, Ingūnai Šekavai, Unai Jaunzemei, Elzai Grudzinskai un Maijai Balodei. Līdz ar to izlozes ierastā daļa bija beigusies, bet sekoja pārsteigums - pagasta padomes priekšsēdētājs Aivars Okmanis paziņoja, ka par desmit latiem mazāks maksājums būs visiem pārējiem 133 godprātīgajiem maksātājiem. Iedzīvotāju vietā 1680 latu pašvaldības komunālajam dienestam pārskaitīs pagasta padome. Tie ir sociālā budžeta līdzekļi, kas nav izlietoti pabalstiem, skaidro Aivars Okmanis.Izlozi vērojusī pensionāre Silvija Graudiņa ļoti atzinīgi vērtēja šādu pašvaldības pretimnākšanu iedzīvotājiem: «Dzīvoju kopā ar māsu, kas ir invalīde, parādus nekrājam, par visu maksājam regulāri.» Pensionāre Rita Štelmahere atcerējās, ka viņa atlaidi ieguvusi pērnajos Ziemsvētkos, bet šogad piešķirtā desmit latu atlaide ir negaidīta dāvana. Patīkami arī piedalīties un redzēt, ka viss notiek godīgi, atzīst pensionāres.«Parādnieku skaitu apkopo biežāk nekā tos, kuri savus rēķinus kārto regulāri. Lai stimulētu šos cilvēkus, šādu loteriju rīkojam trešo reizi. Pirmā notika 2007. gadā pirms Ziemsvētkiem, otrā - šogad ap Jāņiem. Pašvaldības darbinieki izlozē nepiedalās,» uzsver Rundāles pagasta padomes galvenā grāmatvede Marija Teišerska.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ziema

Patiess prieks lasīt par Rundāles pagasta pašvaldības pretimnākšanu pagasta apzināgākajiem komunālo maksātājumu veicējiem.
Gribas novēlēt Priecīgus un gaišus svētkus! ;):)

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 17:42

Ausma

Šo notikumu grūti pat aptvert ar prātu. Vai tiešām vēl notiek arī tik labas lietas? Lasu un brīnos. Vienmēr godīgi esmu maksājusi par visu, bet Bauskā man nekad neviens par to nav paldies teicis.

pirms 12 gadiem, 2008.12.23 09:52

Vietējās ziņas