Rundālē piedūmots mājas pagrabs

Rundāles novada Rundālē daudzdzīvokļu mājā dega dažādas mantas. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Bauskas daļas komandieris Vadims Kuzmičs informē, ka izsaukums piektdien, 24. jūlijā, uz Rundāli saņemts plkst. 11.39.

Kad glābēji ieradās notikuma vietā, mājas un apkārtējie iedzīvotāji jau bija sākuši dzēst liesmas. V. Kuzmičs skaidro, ka pagrabā liesmas bija pārņēmušas telpas aptuveni desmit kvadrātmetru platībā. Piedūmojums, visticamāk, radies no pagrabā degošām dažādām sadzīves mantām. Cietušo šajā ugunsgrēkā nav.

Tieši virs pagraba pirmajā stāvā dzīvojošā Vera Voroņicka portālam pastāstīja, ka, atverot logu, jutusi dūmu smaku. Tie ātri vien piepildījuši arī viņas istabu. Pa to laiku kāds jau bija paspējis izsaukt ugunsdzēsējus.

«Kamēr dzēsēji brauca, es no sava dzīvokļa devu ar spaiņiem ūdeni, vīri to lēja pa logu pagrabā. Atbrauca pirmā mašīna, un ugunsdzēsēji lika man atstāt dzīvokli. Esmu satraukusies, jo nekas tāds mūsu mājā nav piedzīvots. Neesmu arī manījusi, ka pagrabā dzīvotu kādi bezpajumtnieki. Kas tur aizdedzies, man nav ne jausmas,» par notikušo stāstīja aculieciniece.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas