Rundālē rīko ziemas sporta spēles 6

Rundāles novada visu pagastu iestāžu, uzņēmumu un zemnieku saimniecību komandas gatavojas ziemas sporta spēlēm. Tās notiks piektdien, 25. februārī, Pilsrundāles vidusskolā, informē pašvaldības sporta nodaļas vadītāja Lūcija Volodina. «Komandās jābūt tādam dalībnieku skaitam, kāds paredzēts nolikumā. Būs jāsacenšas, spēlējot galda tenisu, badmintonu, volejbolu, dambreti, jāparāda precizitāte šautriņu mešanā, veiksme zolītes spēlē, jāpiedalās jautrības stafetē. Uzvarētājiem paredzētas balvas,» stāsta Lūcija Volodina. Sacensību sākums plkst. 16, spēles beigsies, kad balles zāli atstās pēdējais dejotājs. Dalības maksas nav, sporta spēļu rīkošanas izdevumus sedz Rundāles novada dome.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Nu gan - īstenas ziemas sporta spēles!!
Tā vietā, lai izmantotu jauko laiku un SNIEGU piem. ar ragavām, slēpēm, slidām u.c., kas tiešām atbilstu ziemas spēlēm, šie samet visu telpās ar zoli, novusu, bumbošanu u.tt.
Nesaprotu, kas no visa rakstā pieminētā skaitās ZIEMAS SPORTA SPĒLES...

pirms 10 gadiem, 2011.02.25 12:04

Mīļie, neizglītotiie ļaudis nu varbūt pietiks spriest par lietām , kuras nav jūsu stiprā puse!!!

pirms 10 gadiem, 2011.02.24 20:33

acīgais

Jauki kāds tomēr ieraudzījis nelegalo šnabi.Hi Hi Hi.

pirms 10 gadiem, 2011.02.24 14:38

novērotājs

Laiks būtu nomainīt Volodinas kundzi,pārāk daudz amatu.Dzeršana pasākumos tāpēc ka jātirgo no garažām nelegālais šnabis.Būtu patīkamāk ka sporta darbu vadītu jauns cilvēks ar jaunām idejām.Kultūras pasākumos bija patīkami vērot Helvigas Līgas darbu viņa derētu arī sporta pasākumu vadītājas amatam.

pirms 10 gadiem, 2011.02.24 14:37

kaimiņiene

Pilnīgākais ārprāts viss dārgs bet liekām izklaidēm nauda atrodas.visur jāsamazina izdevumi bet izskatās ka Rundāles pašvaldība vispār dzīvo pāri līdzekļiem.Būtu labāk palīdzējuši cilvēkiem nosegt apkures dārgos maksājumus.

pirms 10 gadiem, 2011.02.24 09:53

Vietējās ziņas