Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rundālē rīkos Uzņēmēju nedēļu 5

No 10. līdz 13. decembrim Rundāles novadā norisināsies Uzņēmēju nedēļa, kurā paredzēts labas pieredzes brauciens, atvērto durvju diena, apmācības un konference, portālu informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.
 
Speciāliste stāsta, ka pasākumā novada uzņēmējiem būs iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi. Aktivitātes ir projekta «Uzņēmējdarbības atbalsta bibliotēku pārrobežu sadarbības tīkla izveidošana» daļa.

Pirmā aktivitāte būs labās prakses piemēra apskate Lietuvā. «10. decembrī Rundāles novada uzņēmējiem, zemniekiem un citiem interesentiem pie Pakrojas uzņēmējiem Lietuvā būs iespēja iepazīties ar salmu granulu ražošanas uzņēmumu, tūrisma piedāvājumu daudzveidību un inovatīvām metodēm tūrisma pakalpojuma sniegšanā,» atklāj projekta vadītāja Zinaida Sparāne.

Pieteikties braucienam uz Lietuvu var līdz 5. decembrim pie Zinaidas Sparānes, tālr. 22029011, vai Sandras Kerēvicas, tel. 26672682.
Viņa atklāj, ka nākamā diena aizritēs, apzinot radošos risinājumus uzņēmējdarbībā un kultūrtūrismā. Tiks sniegts ieskats radošo industriju darbībā, aplūkoti labās prakses piemēri, iepazītas tehniskās novitātes norišu prezentēšanā. Ar pieredzi, kā veicināt uzņēmējdarbību, dalīsies Rundāles pils muzejs.

12. decembrī novada bibliotēkās notiks Atvērto durvju dienas. Vecrundāles bibliotēkā plkst. 16 interesenti varēs iepazīties ar iespējām un izaicinājumiem interneta resursā «E-vide uzņēmējiem». Vienlaicīgi Svitenes bibliotēkā notiks tikšanās ar vietējiem uzņēmējiem un būs iespēja iepazīt viņu piedāvātos produktus un pakalpojumus. Apmeklētājus gaidīs Aldis un Sanita Auzas, Māra Cimmermane, Jolanta Savicka, Jānis Bite un Ginta Medne, atkāj Z. Sparāne.

Pilsrundāles bibliotēka piedāvās iedvesmojošas pasakas un stāstus par to, kā tapt bagātam. Varēs aplūkot izstādi «Tavs bizness – tava iespēja» un «Veiksme, bizness un mīlestība romānos», kā arī iepazīties ar e-resursiem. Savukārt Bērsteles bibliotēkā būs skatāma grāmatu izstāde, kā arī tiks izveidots buklets ar informāciju par uzņēmējiem noderīgām interneta vietnēm.

Z. Sparāne informē, ka Svitenes saieta namā 13. decembrī plānots Uzņēmēju nedēļas noslēguma pasākums. Tajā būs iespēja iepazīties ar «tematiskajiem ciemiem», kas izveidoti Līvānu novadā. Tāpat varēs uzzināt, kādas priekšrocības ir kooperatīvu kustībai, kā veicas Beverīnas novadam šajā jomā un kādu atbalstu uzņēmējdarbībai sniedz bankas.

Apmeklētājus informēs par Rundāles novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centra darbības virzieniem. Tradicionāli pasākumā godinās labākos Rundāles novada uzņēmējus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

absurds

Vai to rīko ārija, kas neko nedara, vai kas cits. Svitenē steidzīgi jāmaina bibliotekāre.

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 10:55

vai ne

Šamējo no bibliotēkas dabūs ārā tik ar kājām pa priekšu

pirms 6 gadiem, 2013.11.28 22:37

Cemme

Tā Ārija ir izsmiekls visai Svitenei, vai tiešām nav normāla cilvēka kas nomainītu.Atbrauciet taču no novada ar puķēm,sabučojiet un palaižiet pensijā.

pirms 6 gadiem, 2013.11.29 06:35

Pensija

Pensiju viņa saņem jau entos gadus. Tikai jāatlaiž.

pirms 6 gadiem, 2013.12.01 14:55

Vietējās ziņas