Rundālē sniegs konsultāciju finansiālās grūtībās nonākušajiem

Bezmaksas seminārs par iespējām sākt fiziskās personas maksātnespējas procesu 9. oktobrī plkst. 17.30 notiks Rundāles novada Pilsrundāles vidusskolā, informē Rundāles novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Kociņa.

Semināru vadīs maksātnespējas administrācijas lektori. Juridiskā departamenta juriskonsulte Živile Krēsliņa un Administratoru uzraudzības departamenta juriskonsults Jānis Pūris stāstīs iedzīvotājiem par iespējām sākt fiziskās personas maksātnespējas procesu, nonākot finansiālās grūtībās.

Viņi informēs arī par maksātnespējas procesa pazīmēm, kurām būtu jāiestājas, lai fiziskā persona varētu iesniegt fiziskās personas maksātnespējas procesa pieteikumu. Jāzina arī kādi ir ierobežojumi, kas nepieļauj maksātnespējas procesa sākšanu, kā arī izmaksas, ar kurām jārēķinās, sākot procesu.

Varēs iegūt informāciju par fiziskās personas maksātnespējas procesa struktūru, iespējamo norises termiņu un sekām, kas iestājas pēc procesa pabeigšanas.

Semināra mērķis ir palīdzēt iedzīvotājiem bez speciālām zināšanām maksātnespējas nozarē iepazīties vai labāk izprast fiziskās personas maksātnespējas procesa institūtu, skaidro K. Kociņa. Vienlaikus iedzīvotājus informēs par iespējām saņemt līdzekļus no darbinieku prasījumu garantiju fonda līdzekļiem darba devēja maksātnespējas gadījumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas